Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Stevan Jovetic, który przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Interze Mediolan, stwierdził że jest zadowolony z opuszczenia Manchesteru City. Reprezentant Czarnogóry jest podstawowym zawodnikiem mediolańskiego klubu, podczas gdy w Manchestrze był jedynie zmiennikiem.

– Kiedy byłem zdrowy, nie otrzymywałem szans gry. Kiedy strzelałem, byłem zmieniany po 60 minutach gry – wspomina Jovetic zapytany o swoją karierę w Manchesterze City.

– W Interze jest inaczej, czuję że mam zaufanie trenera – dodał 26-letni napastnik, który ewidentnie odżył po powrocie na Półwysep Apeniński.

Jovetic trafił do City w 2013 roku z Fiorentiny za 26 milionów euro. Podczas swojego pobytu na Wyspach Brytyjskich, Czarnogórzec często zmagał się z kontuzjami, ale kiedy grał był skuteczny i zdobył 17 goli w 44 występach dla City. W okresie gry dla Obywateli, wartość rynkowa Joveticia spadła z 28 do 15 milionów euro, a latem został wypożyczony do Interu za kwotę 2,5 miliona euro.

– Uważam, że zasłużyłem na więcej szans w Manchesterze City. Uważałem tak od początku i podtrzymuje to zdanie – uważa Jovetic, kiedy mówi o przyczynach niepowodzeń w Anglii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj