Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Stosowanie bardziej zaawansowanych strategii blackjacka jest możliwe po opanowaniu podstaw.

Należą do nich wiedza, kiedy podwoić i rozgrywanie twardych lub miękkich rąk w blackjack online.

Bez znajomości znaczenia tych terminów lub wiedzy, kiedy je zastosować, nie będziesz w stanie zastosować bardziej zaawansowanych strategii.

Musisz także ćwiczyć grę przez długie odcinki, aby wyeliminować wszelkie proste błędy i impulsywne zagrania, które możesz popełniać.

Aby przejść do następnego poziomu, najpierw musisz wiedzieć, kiedy hit, a kiedy stand, zwłaszcza gdy odkryta karta krupiera jest znacznie słaba.

Wiele rąk w blackjacku: czy są one przydatne?

Zanim przeanalizujemy systemy zakładów w blackjacku, najpierw zniszczmy jeden powszechny miejski mit – że rozgrywanie wielu rozdań to świetny sposób na maksymalizację wygranych.

Granie więcej niż jednym rozdaniem na stole może zwiększyć emocje związane z grą, ale to właściwie wszystko.

Istnieje błędne przekonanie, że rozgrywanie więcej niż jednej ręki naraz może prowadzić do podwojonych wygranych, ale równie łatwo może podwoić twoje straty!

Dlatego zaleca się, aby grać mądrze, we własnym tempie i koncentrować się na jednej ręce na raz.

Najlepsze strategie obstawiania blackjacka: czy one działają?

Każdy ma własną odpowiedź na pokonanie przewagi kasyna – czy to arkusz Microsoft Excel pełen procentów rozdań, czy popularne systemy zakładów.

Ale czy rzeczywiście działają? Czy możesz zarobić więcej grając w blackjack online, korzystając ze specjalnego systemu? Spójrzmy!

System zakładów Martingale

Jednym z najstarszych systemów obstawiania, pochodzący z XVIII-wiecznej Francji, jest Martingale.

Pierwotna teoria głosiła, że ​​gracz, który ma wysoki bankroll, może zapobiec stratom, podwajając każdy zakład za każdym razem, gdy przegrywa.

Pierwotnie był używany w ruletce, ale od tego czasu był używany w innych grach, takich jak blackjack online, a także w handlu na giełdzie.

Jest to powszechna strategia, którą można zobaczyć na stołach do blackjacka, gdzie gracze podwajają każdy zakład po każdej przegranej.

Teoretycznie ta strategia obstawiania jest uważana za solidną i taką, która może pomóc odzyskać wszystkie straty za pomocą jednej wygranej.

Jeśli jednak trafisz na złą passę kart, możesz stracić dużo pieniędzy. Więc jeśli nie jesteś high rollerem, warto trzymać się innych strategii.

System zakładów Oscar’s Grind

Twórcą systemu Oscar’s Grind był gracz w Craps o imieniu Oscar.

Wdrożenie tej strategii obstawiania jest dość łatwe. Aby rozpocząć, gracz musi postawić minimalny zakład (jedna jednostka).

Głównym celem jest osiągnięcie zysku na jednej jednostce, czyli na początku progresji. Jeśli wygrasz pierwsze rozdanie, następny zakład powinien nadal wynosić jedną jednostkę.

Nawet jeśli twoje pierwsze rozdanie przegra, twój następny zakład powinien nadal wynosić tylko jedną jednostkę. Jeśli druga ręka wygrywa, następny zakład powinien zostać podwojony, a każde kolejne wygrywające rozdanie powinno być zwiększone.

To trwa, dopóki gracz nie osiągnie zysku w wysokości jednej jednostki, w którym to momencie gracz musi rozpocząć progresję od nowa z zakładem jednej jednostki.

Zaletą tego systemu zakładów jest to, że pomoże Ci on zachować swój bankroll podczas długich sesji przy stole do blackjack online.

Jeśli pozostaniesz cierpliwy i będziesz trzymać się systemu, bardzo trudno będzie stracić dużą ilość moolah.

Niektórzy gracze uważają również, że rozgrywanie wielu rozdań w tym systemie zwiększa ich szanse na wygraną.

Ale, jak już wspomniano, granie wieloma rękami nie jest dobrym pomysłem, jeśli próbujesz grać mądrze.

Większość z tych systemów zakładów należy do kategorii zakładów progresywnych.

Chociaż są to najpopularniejsze i najbardziej preferowane systemy obstawiania, można również obstawiać dokładnie ten sam zakład w każdym rozdaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj