Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Niedoceniany bohater
12 maja 2019; 23:32, iamblue

Aymeric Laporte dołączył do klubu w połowie poprzedniego sezonu i został od razu wrzucony na głęboką wodę. Wtedy mogliśmy podziwiać tylko przebłyski jego umiejętności. Po przejściu obozu przygotowawczego i wdrażaniu w życie metod całego sztabu szkoleniowego, Laporte był niezwykły w tym sezonie, był absolutnie niezastąpiony, kilka razy nawet musiał grać na lewej obronie, gdzie również radził sobie znakomicie. W tym sezonie tylko Ederson rozegrał więcej meczy od niego. 

Zaznajomił się z realiami i stylem gry panującym w Premier League i był jednym z głównych kreatorów obecnego sukcesu Manchesteru City. Dziś zdobył kluczową bramkę dającą prowadzenie w meczu z Brighton.

Gdy kibice Manchesteru City będą głosować na najlepszego zawodnika sezonu, to nie powinni zapomnieć również o nim.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl

KOMENTARZE(3)
bob
Stoperzy Laporte - Virgil Van Dijk sa być może najlepsi na świecie, a na pewno w Anglii co udowodnili swoją grą w regularnym sezonie. W chwilach gdy ważyły się losy mistrzostwa Anglii lepszy był jednak Kompany. Mam nadzieję, że przedłuża mu kontrakt z City minimum o 2 lata.
13 maja 2019; 16:06
W mojej opinii na ten moment para Laporte-Virgil van Dijk najlepsza na świecie
13 maja 2019; 10:23
Widziałem ten błysk od razu jak przyszedł i na szczęście się nie myliłem. Świetny obronca, w przyszłości jego duet że Stonesem może być jednym z najlepszych w Europie.
13 maja 2019; 00:13