Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Utalentowany 18-letni napastnik Manchesteru City, Kelechi Iheanacho powoli zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę w pierwszym zespole dowodzonym przez Manuela Pellegriniego.

Jak na razie Nigeryjczyk odgrywa przysłowiowe ogony, ale nie ukrywa, że sama możliwość obcowania i trenowania z najlepszymi piłkarzami na świecie daje mu możliwość rozwoju.

Iheanacho wyznał także, że szczególnie imponuje mu gra Davida Silvy.

– David Silva jest świetnym piłkarzem. Prezentuje wysoki poziom i ma ogromne doświadczenie. Uwielbiam obserwować jego grę – stwierdził Iheanacho

– Miał niesamowity początek sezonu, ale nie dziwi to nikogo z nas – wszyscy wiemy, że to bardzo dobry gracz i jako napastnik bardzo cieszę się, że mamy kogoś takiego w zespole.

– Zawsze marzyłem, aby trenować z tej klasy zawodnikami i każdego dnia uczę się nowych rzeczy na treningach. Drużyna przyjęła mnie w fantastyczny sposób.

– Nigdy nie zapomnę uczucia, jakie towarzyszyło mi w momencie, kiedy debiutowałem w meczu przeciwko Watford. Mam nadzieję, że od teraz będę dostawał więcej minut w Premier League – muszę ciężko pracować na treningach i mam nadzieję, że trener ponownie da mi szansę.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk