Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Mark Hughes, walijski szkoleniowiec Stoke City, był pod wrażeniem gry swojego zespołu w sobotnim, wygranym 2:0 meczu z Manchesterem City.

Trener Garncarzy wyznał podczas pomeczowej konferencji, że od pewnego czasu przygotowywał plan na to spotkanie, by w końcy wcielić go w życie.

– Wiedziałem jaką jakością dysponuje, dlatego zdecydowałem się na ustawienie z Arnautoviciem, Krkiciem i Shaqirim. Szczerze mówiąc myślałem o tym wariancie już od wielu tygodni, ale nigdy nie miałem możliwości wcielenia go w życie. Dzisiaj była ku temu dobra okazja, ponieważ w naszym zamyśle było, aby zagrać odważnie.

– Być może było to zbyt odważne, ale byłem bardzo pewny tego planu i tego, że zawodnicy będą w stanie wcielić go w życie. Zagraliśmy dziś fantastycznie zarówno w defensywie, jak i w ataku i myślę, że nikt z nas nie może narzekać dziś na wynik meczu.

– Dla nas był to wyjątkowy mecz i pracowaliśmy bardzo ciężko, aby wdrożyć nasz plan w życie. Byliśmy bardzo odważni w starciu z najlepszą drużyną w kraju, patrząc na tabelę przed rozpoczęciem meczu. Dla nas był to mecz sezonu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj