fot. www.mancity.com

Skrzydłowy Manchesteru City Leroy Sané po zerwaniu wiązadeł krzyżowych zeszłego lata od dłuższego czasu zaczął systematycznie brać udział w zajęciach treningowych z drużyną na boisku. Nic więc dziwnego, że z upływem czasu wzrastają nadzieje fanów SkyBlues na rychły powrót 24- latka do gry.
Oczekiwania spragnionych podziwiania kunsztu Niemca tłumi jednak szkoleniowiec mistrzów Anglii Pep Guardiola.
Podczas piątkowej konferencji prasowej hiszpański trener podkreślił, że Sané prawdopodobnie jeszcze długo nie pojawi się na boisku w meczu Obywateli.

Guardiola:
– To wymaga dużo czasu. Miną jeszcze tygodnie, zanim będzie gotowy.

Guardiola nie był jednak w stanie podać, chociażby przybliżonej daty powrotu swojego podopiecznego do regularnej gry.


Jak prawie co roku w mediach pojawiają się doniesienia o możliwej przeprowadzce Lionela Messiego z półwyspu Iberyjskiego na Wyspy Brytyjskie, a konkretnie do Manchesteru City.
Spekulacje te nasiliły się tego roku, po tym, jak do prasy przeniknęły pogłoski o rzekomym konflikcie pomiędzy Argentyńczykiem a dyrektorem sportowym Barcelony Abidalem.

Do medialnych spekulacji odniósł się trener The Citizens:

– Messi jest piłkarzem Barcelony i tam też zostanie. Życzę sobie, żeby został w Barcelonie. Myślę, że zakończy tam karierę.

2 KOMENTARZE

  1. Na polskiej stronie fanów Barcelony pojawiają się sugestie, że Messi robi to specjalnie, tzn. zawiera bardzo krótkoterminowe kontrakty, by później doić Katalończyków z kasy za samo przedłużenie. Temat pojawił się po zamknięciu okienka transferowego- do otwarcia następnego pozostało bardzo, bardzo dużo czasu. Wątpię by ten spektakularny transfer się ziścił

  2. Dla mnie transfer nierealny. Messi się nie odważy „na stare lata” opuścić Barcelony…. Grał tylko tam i tam zostanie do śmierci…..
    Skupmy się lepiej na innych realnych celach jak stoperzy, lewy obrońca, pomocnik, a nie myslmy o Messim.!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj