Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

W sobotę beniaminek Premier League, Watford zmierzy się w wyjazdowym meczu z wicemistrzem Anglii – Manchesterem City. Szkoleniowiec Szerszeni, Quique Flores zdaje sobie sprawę, że jego ekipa będzie miała przed sobą bardzo trudne zadanie, ale nie składa broni i pozostaje optymista, zwłaszcza że jego drużyna znajduje się ostatnio w dobrej formie.

– Manchester City jest zespołem, który posiada wielu świetnych zawodników, o zupełnie różnej charakterystyce. co sprawia, że ich drużyna jest przygotowana na każde okoliczności. Dla nas bardzo ważny jest plan i strategia na to spotkanie, bo tylko w ten sposób mamy szansę być konkurencyjnym zespołem dla City.

– To piłka nożna, a w futbolu wszystko jest możliwe, dlatego będziemy starać się zagrać dobrze z Manchesterem City i pokazać pracę jaką wykonaliśmy w ostatnich tygodniach.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych dotychczasowych wyników w lidze i uważam, że jesteśmy na dobrej pozycji w tabeli. Cały czas też podnosimy nasze umiejętności.

– Zagramy z niezwykle silnym przeciwnikiem, ale mój pomysł nie ulega zmianie: Chcemy być konkurencyjnym zespołem i grać do ostatniej chwili z nadzieją na uzyskanie korzystnego wyniku.

Źródło: www.watfordfc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj