Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Napastnik Manchesteru City, Edin Dzeko odpowiedział na plotki transferowe łączące go z odejściem z klubu z Etihad Stadium.

Według wczorajszych doniesień mediów, reprezentant Bośni jest jednym z zawodników, którzy opuszczą klub podczas letniego okienka transferowego. Mówi się, że wicemistrzowie Anglii są skłonni do sprzedaży 29-letniego zawodnika, jeżeli na stole pojawi się oferta opiewająca na 25 milionów funtów.

Dzeko w minionym sezonie pełnił zazwyczaj rolę rezerwowego, ale wyznał, że czuję się szczęśliwy w Manchesterze, z którym wiąże go jeszcze trzyletni kontrakt.

– Jestem przyzwyczajony do plotek. Moja umowa obowiązuje jeszcze przez trzy lata i nie myślę o niczym innym niż o kontynuowaniu kariery w Manchesterze City – stwierdził Dzeko.

– Być może klub dostanie ofertę nie do odrzucenia, być może z niej skorzystam, ale równie dobrze mogę nie mieć chęci na odejście z klubu – wyznał były napastnik Wolfsburga.

– Owszem, nie byłem zadowolony, kiedy nie grałem w City, ale zawsze trenowałem i byłem gotowy do gry w każdym meczu. Zawsze był do dyspozycji drużyny – zakończył napastnik.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk