Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City w minionym sezonie nie zdołał obronić tytułu mistrza Anglii, dlatego kadrę klubu z Etihad Stadium czekają gruntowne zmiany.

Od dłuższego czasu na radze Obywateli znajdują się tacy piłkarze jak Paul Pogba, czy Kevin de Bruyne, a w ostatnim czasie w kontekście ewentualnego transferu rozpisywano się także na temat Argentyńczyka Nicolasa Otamendiego z Valencii.

Na dzień dzisiejszy Manchester City posiada w swojej kadrze 17 zawodników z zagranicy, a więc maksymalną ilość dozwoloną przez władze angielskiej Premier League.

Pewne jest zatem, że aby dokonać wzmocnień, klub musi pożegnać się zatem z kilkoma zawodnikami, którzy odgrywali w minionym sezonie marginalną rolę w zespole.

W kontekście transferu na dzień dzisiejszy wymienia się przede wszystkim takich zawodników jak Edin Dzeko, Samir Nasri i Aleksandar Kolarov.

Zarówno Dzeko jak i Nasri wykazali w ostatnim czasie chęć kontynuowania kariery w Manchesterze, podczas gdy Kolarov był intensywnie łączony z powrotem do Serie A, gdzie znajdował się na celowniku Milanu i Interu.

Na ten moment ciężko jednoznacznie stwierdzić, jak potoczą się losy wspomnianej trójki, ale najnowsze spekulacje zapowiadają bardzo ciekawe i intensywne okienko transferowe.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments