Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Kevin de Bruyne uważa, że styl w jakim ekipa Obywateli pokonała Swansea w sobotnim meczu 16. kolejki Premier League nie ma większego znaczenia.

Zawodnicy z Etihad Stadium nie zaprezentowali się najlepiej w starciu z niżej notowanym przeciwnikiem, a końcowe zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w doliczonym czasie gry.

– Styl, w jakim odnieśliśmy zwycięstwo nie ma większego znaczenia. Po jakimś czasie nikt nie będzie mówił w jakich okolicznościach pokonaliśmy Swansea, tylko o tym, że udało nam się odnieść zwycięstwo i to jest najważniejsze. To nie był najlepszy występ w naszym wykonaniu, ale szczerze mówiąc za chwile nikt nie będzie o tym pamiętał – powiedział reprezentant Belgii po zakończeniu meczu.

– Kiedy straciliśmy bramkę w 90 minucie spotkania, znaleźliśmy się w bardzo trudnym położeniu. Na całe szczęście zdobyliśmy jeszcze jednego gola i to jest najważniejsze.

– Bardzo ważne jest to, że szukaliśmy kolejnego gola i nie załamaliśmy się. Cieszymy się, że udało nam się to. To bardzo ważne trzy punkty.