Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Wszystko wskazuje na to, że pomocnik Manchesteru City, David Silva będzie gotowy do gry w najbliższym meczu z Liverpoolem. Hiszpański pomocnik powoli dochodzi do pełni zdrowia po kontuzji poniesionej w meczu reprezentacyjnym.

Powrót byłego zawodnika Valencii bardzo cieszy innego gracza City – Kevina de Bruyne’a, który uważa go za jednego z najlepszych zawodników na świecie.

– Silva jest niesamowity. Na boisku robi niemalże wszystko – dyktuje tempo gry od samego początku do końca i ma wpływ na to, jak wygląda nasza gra. Myślę, że jest to jedna z jego najlepszych cech.

– Ma świetna wizję gry, zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i to wspaniale mieć go w swojej drużynie. Wszyscy czekamy na jego powrót, podobnie jak na powrót Samira i Sergio tak szybko jak to tylko możliwe.

Były zawodnik Wolfsburga zdradził także, jakie są jego mocne strony na boisku.

– Stwarzanie możliwości dla kolegów z zespołu jest oczywiście jednym z moich głównych atutów. W ubiegłym roku wychodziło mi to naprawdę dobrze w Wolfsburgu i staram się powtarzać to także w Wolfsburgu. Po prostu staram się robić to, co czuję i co jest dobre dla zespołu, a kiedy statystyki są pozytywne, cieszę się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj