Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Wolfsburga, Kevin de Bruyne wyznał w rozmowie z mediami, że jego agent prowadził nieformalne rozmowy z władzami Manchesteru City w sprawie jego ewentualnej przeprowadzki do klubu z Etihad Stadium.

Reprezentant Belgii ma za sobą fenomenalny sezon w zespole wicemistrza Niemiec, w barwach którego zdobył 15 goli i zanotował 25 asyst we wszystkich rozgrywkach, czym wzbudził zainteresowanie czołowych europejskich klubów.

Oprócz Manchesteru City, zainteresowanie 23-letnim Belgiem wykazują Bayern Monachium i Paris Saint-Germain, ale jak poinformował sam zawodnik, ewentualny transfer zależy od władz Wolfsburga, bowiem do nich zależy ostateczna decyzja.

– Wiem, że mój agent miał nieformalne z Manchesterem City, ale to co teraz powiem dotyczy wszystkich zainteresowanych klubów: Jeżeli ktoś chce mnie kupić, niech idzie z tym do władz Wolfsburga, a nie do mnie – poinformował pomocnik Wolfsburga.

– Nie odczuwam żadnego stresu związanego z moją przyszłością. Wiem, że istnieje wiele plotek i gazety piszą dużo na temat mojego transferu, ale wszystko zweryfikuje rzeczywistość – dodał były zawodnik Chelsea.

– To był dla mnie wspaniały sezon. Najbardziej jestem podekscytowany faktem, że grałem praktycznie zawsze, zabrakło tylko jednego spotkania, aby zagrać we wszystkich meczach – wyznał utalentowanych pomocnik niemieckiego klubu.

Źródło: www.skysports.com