Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City od dłuższego czasu robi wszystko co w swojej mocy, aby doprowadzić do transferu Kevina de Bruyne’a występujacego aktualnie w barwach VfL Wolfsburg.

Zdaniem mediów reprezentant Belgii rozmawiał kilkukrotnie z przedstawicielami Obywateli, ale rozmowy te miały charakter nieformalny i do tej pory Anglicy nie złożyli żadnej oficjalnej oferty kupna, co potwierdził dyrektor sportowy Wolfsburga,  Klaus Allofs.

– Kevin to ostatni piłkarz, którego chcielibyśmy sprzedać. Jego kontrakt jest ważny do 2019 roku i nie mieliśmy żadnej poważnej oferty jego kupna, ale wiemy, że jest kilka klubów.które są nim zainteresowane i nie jest to żadna tajemnica – wyznał Allofs.

– Kevin ma z nami umowę do 2019 roku i doskonale wie, że nie chcemy go sprzedać. Mimo to weźmiemy pod uwagę poważne oferty. Zaznaczam jednak, że tylko nadzwyczajne oferta może zmienić nasze stanowisko – dodał Niemiec.

Zdaniem mediów oficjalna oferta ze strony Manchesteru City nie jest wykluczona, chociaż pewne jest, że transfer Belga będzie bardzo kosztowny.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj