Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Według najnowszych doniesień mediów, pomocnik Wolfsburga, Kevin de Bruyne będzie kolejnym zawodnikiem, który dołączy od Manchesteru City podczas trwającego letniego okienka transferowego.

Agent zawodnika, Patrick de Koster poinformował w rozmowie z mediami, że jest w kontakcie z kierownictwem wicemistrza Anglii i mimo że do tej pory City nie podjęło żadnych zdecydowanych ruchów, sprawa transferu może nabrać rozpędu w każdej chwili.

– W tej chwili nie wiem jeszcze nic o szczegółach transferu, ale to może zmienić się w każdej chwili. Mam bardzo dobre relacje z dyrektorem sportowym Manchesteru City, Aitorem Beguiristainem i wiem, że coś jest na rzeczy – poinformował De Koster.

Spekuluje się, że transfer reprezentanta Belgii ma zostać sfinalizowany już w nadchodzącym tygodniu, a Obywatele są już wstępnie umówieni z samym zawodnikiem odnoście terminu badań lekarskich. Wcześniej jednak trzeba osiągnąć porozumienie z samym Wolfsburgiem, który nie wydaje się już taki stanowczy, jak miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu.

Podobno Manchester City jest skłonny wydać za pomocnika 64 miliony euro, a jego roczne pobory wynosić będą aż 10,5 miliona euro.

– Kiedy masz ambitne cele sportowe, a my je mamy, taka oferta powinna być natychmiast odrzucona. Jeśli jednak faktycznie otrzymalibyśmy taką propozycję, musielibyśmy się nad nią zastanowić – powiedział dyrektor sportowy Wilków, Klaus Allofs.

Podobnego zdania jest również trener Dieter Hecking: – Jeśli pojawi się oferta, zapoznamy się z nią i podejmiemy decyzję.

Niewykluczone zatem, że transfer pomocnika jest bliższy finalizacji niż kiedykolwiek wcześniej.

Źródło: www.fussballtransfer.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj