Strona główna Wiadomości Dani Olmo wyznaje, że miał propozycję transferu od drużyn z Eastlands

Dani Olmo wyznaje, że miał propozycję transferu od drużyn z Eastlands

0
Dani Olmo wyznaje, że miał propozycję transferu od drużyn z Eastlands
www.manchestereveningnews.co.uk

Dani Olmo dołączył do RB Leipzig w styczniowym oknie transferowym, ale był łączony zarówno z Manchesterem United, jak i Manchesterem City.

Zawodnik RB Lipsk, Dani Olmo, ujawnił, że miał propozycję dołączenia do jednego z klubów Premier League w styczniowym oknie transferowym, a najbardziej zainteresowane jego usługami wykazywały oba kluby z Manchesteru.

Olmo jest absolwentem słynnej barcelońskiej akademii La Masia, ale zdecydował się dołączyć w 2014 roku do drużyny Dinama Zagrzeb, licząc na regularne występy w pierwszym składzie.

Imponujące wyniki rozgrywającego w reprezentacji Chorwacji oraz w Lidze Mistrzów sprawiły, że był mocno wiązany z transferem już w zimowym okienku transferowym, wtedy to sam zawodnik przyznał, że czas na następny krok w jego zawodowej karierze.

Największe zainteresowanie pozyskaniem Hiszpana wykazywał klub, którego jest wychowankiem, czyli FC Barcelona oraz oba kluby z Manchesteru.

Dani zakończył spekulacje, podpisując kontrakt z Die Roten i za kwotę 18 milionów funtów przeniósł się do RB Lipsk, ale teraz ujawnił, że miał na swoim biurku ofertę przeprowadzki na wyspy.

– Miałem kilka ofert, nie tylko z Hiszpanii, ale także z Włoch i Anglii, ale RB Leipzig był zespołem, który postawił najwięcej. – powiedział na łamach El Mundo Deportivo.

Dyrektor sportowy RB przyjechał do mnie do Zagrzebia, a trener zadzwonił do mnie, aby wyrazić swoje zainteresowanie, ponieważ chciał, żebym był częścią jego zespołu i to było dla mnie bardzo ważne.

– Projekt, który mi zaproponowali, nie został mi przekazany przez żaden inny zespół. Tak właśnie czułem i postanowiłem, że to najlepsza opcja. Jestem pewien, jaką ścieżką  podróżować i co muszę zrobić, aby to osiągnąć. – zakończył Hiszpan.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj