www.mancity.com

Leeds United i Manchester City znajdują się na końcowym etapie finalizowania transferu skrzydłowego Obywateli Iana Povedy.

19- latek w West Yorkshire spodziewany jest w ciągu kilku najbliższych dni, gdzie przejdzie badania medyczne i jeśli wypadną one pozytywnie, podpisze długoterminowy kontrakt z popularnymi Pawiami.
Klub z Etihad Stadium nie zdecydował się przedłużać kończącego się w czerwcu 2020 roku kontraktu z młodym obiecującym napastnikiem i sprzedać go już w trwającym styczniowym okienku transferowym.

Urodzony w Londynie nastolatek w zasłużonym klubie z Elland Road zastąpić ma Jacka Clarke’a, któremu skończyło się wypożyczenie i zmuszony był wrócić do Tettenhamu Hotspur.

Źródło: www.mcfcxtra.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
vincent4
vincent4
3 lat temu

Jaja nie, kolejny zawodnik ktory za 2\3 lata bedzie wart 100 mln, moze warto mu dac szanse jezeli odejdzie Sane, to talent na miare Sancho, tylko troche inaczej usposobiony, jest lewo nozny a nie prawo. Jest dynamiczny, dobrse wyszkolony technicznie, szybki, potrafic strzelac i dryblowac, jezeli go wypuscimy i stanie sie gwiazda jak Jadon to sie skompromitujemy