Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec West Hamu, Slaven Bilic był dumny z postawy swoich zawodników w sobotnim meczu z Manchesterem City. Popularne Młoty po raz kolejny udowodniły, że świetnie radzą sobie w spotkaniach z zespołami z czołówki i po zwycięstwach z Liverpoolem i Arsenalem, okazały się lepsze od Manchesteru City.

– To bardzo ważne zwycięstwo dla naszego klubu i jestem bardzo szczęśliwy jak każda osoba związana z West Hamem. Musimy jednak pamiętać, że to przede wszystkim zasługa piłkarzy, bo nie byłoby tego zwycięstwa bez ich dobrej gry. Stworzyli sporo szans, a w drugiej połowie walczyli do ostatnich sił, aby utrzymać korzystny wynik.– Momentami mieliśmy szczęście, ale czasami trzeba je mieć, aby wygrać na tym stadionie. To bardzo silny zespół.

– Manchester City jest zdecydowanie najlepszym zespołem z jakim graliśmy do tej pory, ale byliśmy w stanie kontrolować grę w starciu z nimi i jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu.

– Cieszę się, że mamy swoim zespole Mosesa. Fakt, że gra u nas, jest dla nas wielkim atutem. Sakho także jest wielkim graczem. Niektórzy napastnicy muszą strzelać bramki, aby udowodnić swoją wartość. Jeśli nie strzelają, to nie grają, ale Diafra strzela bramki i gra dobrze.

Źródło: www.whufc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj