Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Typerzy bezustannie poszukują najbardziej atrakcyjnej oferty do typowania. Pozycja bukmacherów nie pozostaje bez zagrożenia, gdyż w każdej chwili gracz ma możliwość przejścia do konkurencji. Narzędzia bukmacherskie, które przyciągają najwięcej klientów, koncentrują się wokół ciekawej i korzystnej oferty promocji na start. Co może zaproponować Betclic swoim nowym użytkownikom? Jakie promocje oferuje zaraz po rejestracji konta? Zapraszamy do opisu pakietu powitalnego w Betclic, uzupełnionego o sugestie poprawy lub modyfikacji oferty.

Co Betclic proponuje nowym klientom?

Przejście procesu rejestracji konta w Betclic nie nastręcza problemów nawet początkującym użytkownikom internetowych usług bukmacherskich. Formularz z danymi osobowymi oraz miejscem na wpisanie kodu promocyjnego wymaga jedynie kilku minut na jego wypełnienie. Każdy nowy klient otrzymuje bonus powitalny Betclic, który umożliwia dość interesujące opcje obstawiania. W Betclic bonus powitalny został jednak ograniczony do jednego rodzaju promocji- zakładu bez ryzyka. Atutem cashbacku oferowanego w Betclic na start staje się jego wartość nominalna- bukmacher zobowiązuje się do zwrotu środków z tytułu przegranej do wysokości 550 zł. Jest to bez wątpienia jedna z największych kwot na rynku. Niestety, całościowy obraz zostaje nieco przyćmiony wysokimi wymogami obrotu, które skutecznie ograniczają ilość wypłat ze strony bukmachera.

Aby maksymalnie wykorzystać bonus Betclic na start, warto obstawiać cashback na pełną stawkę 550 zł w ramach jednego kuponu. Przy tak dużej wartości, nawet niewielki kurs pozwoli osiągać bardzo dobre wyniki. Jednak zakład bez ryzyka funkcjonujący jako bonus powitalny Cashback to przede wszystkim ukłon w stronę zakładów AKO, wobec których wykazuje największą skuteczność. Kumulacja kursowa już przy niewielkiej liczbie zdarzeń czyni cashback promotorem spektakularnych zysków, popychając typerów do bardziej agresywnego obstawiania. W tym przypadku jest to jednak w pełni uzasadnione, gdyż faktyczne ryzyko ponosi bukmacher, nie gracz.

Czy Betclic oferuje inne promocje na start?

Niestety poza interesującym casbackiem, Betclic bonus powitalny nie zawiera innych propozycji. Brakuje tu typowych bonusów od pierwszej wpłaty, które pozwoliłyby graczom zwiększyć środki na koncie. Szkoda również, że Betclic nie zdecydował się na objęcie swoimi promocjami popularnych freebetów, bonusu bez depozytu lub gry bez podatku. W tym obszarze bukmacher ma dużo do poprawy, jeśli zamierza wysłuchać opinii swoich klientów. Korzystanie z usług Betclic wiąże się na szczęście z innymi korzyściami, dlatego bonus powitalny Betclic dla nowych graczy stanowi jedynie ułamek całej oferty. Mimo to, przyciągnięcie do Betclic szerokiego grona nowych klientów z pewnością będzie wymagało nowej, lepszej promocji powitalnej. Wyczekujemy z niecierpliwością komunikatów od Betclic o aktualnych bonusach, licząc na rewolucję w ofercie, która da dodatkowe szanse na zyski.

Aktualne informacje o promocjach Betclic znajdziemy w serwisie Zawód Typer, który pełni funkcję najbardziej kompleksowej bazy wiedzy dla typerów. Warto zajrzeć na zawodtyper.pl po najświeższe informacje z rynku, uzupełnione o recenzje, statystyki, a także pakiet poradnikowy. Gracze regularnie odwiedzający stronę zawodtyper.pl zostają wyposażeni w skuteczne narzędzia do typowania, rodzące długoterminowe efekty.

Źródło: www.manchestercity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj