Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Przyszłość pomocnika Liverpoolu, Raheema Sterlinga w dalszym ciągu owiana jest tajemnicą. Reprezentant Anglii chciałby zmienić klub podczas letniego okienka transferowego, ale ciężko w tym momencie stwierdzić, jaki klub ma największe szansę na jego pozyskanie.

Według doniesień dziennika Bild, grono klubów zainteresowanych pomocnikiem zmniejszyło się, a z wyścigu o angaż 20-letniego skrzydłowego wycofał się mistrz Niemiec, Bayern Monachium. Bawarczycy nie mogli dojść do porozumienia z zawodnikiem i zdecydowali się na zawieszenie rozmów.

Kontrakt Sterlinga z Liverpoolem obowiązuje do 2017 roku, a jego agent już jakiś czas temu zapowiedział, że zawodnik na pewno nie złożył podpisu pod dokumentem w sprawie jego przedłużenia. W związku z zaistniałą sytuację, The Reds będą najprawdopodobniej zmuszeni do sprzedaży pomocnika, aby zarobić na jego transferze możliwe jak najwyższą sumę.

Sytuację urodzonego na Jamajce zawodnika uważnie monitorują Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea oraz Real Madryt.

Źródło: www.bild.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj