fot. www.mancity.com

José Ángel Esmoris Tasende lub po prostu Angeli?o spędzi resztę sezonu na wypożyczeniu w RasenBallsport Leipzig (RB Lipsk).

Dwukrotny reprezentant Hiszpanii ponownie do Manchesteru City dołączył latem ubiegłego roku z holenderskiego PSV Eindhoven. W drużynie Eredivisie zaliczył udany sezon 2018/19, gdzie w 43 spotkaniach popisał się 12 podaniami otwierającymi drogę do bramki. W bieżącym sezonie Premier League 23- latek w koszulce SkyBlues miał okazję zaprezentować się 12 razy.

Menedżerowie City mają nadzieję, że mogący grać zarówno na lewej bronie, jak i na lewej pomocy Angeli?o w Bundeslidze dostanie więcej okazji do gry na najwyższym europejskim poziomie.

Źródło: www.mancity.com

3 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw jakie koncepcje mają Pep i włodarze naszego klubu względem tego zawodnika, bo miotają się jak ryba w sieci. Najpierw były wypożyczenia, później sprzedaż Angelino, następnie odkupienie, teraz- znowu wypożyczenie. Trochę to niepoważnie wygląda. A na lewej obronie mamy kłopot- chyba, że teraz będą grali w Pucharze Ligi – Walker na prawej, a Cancelo na lewej. Na Mendiego już nie liczę

  2. Nie podoba mi się to wypożyczenie. Skoro Angelino ma się ogrywać to równie dobrze albo i lepiej mógłby to robić u nas. Zawsze podobala mi się gra B. Mendego ale obecnie on aż się prosi o silna konkurencję na lewej flance. Prawa flanka Walker/Cancelo jest bardzo mocna, ale jaki pomysł na lewą flanke ma Pep (?).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj