Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Juventusu, Massimiliano Allegri stwierdził w rozmowie z mediami, że nastawia się na odjeście z klubu francuskiego pomocnika Paula Pogby.

Utalentowany pomocnik od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Barcelony i Manchesteru City, który jest gotowy wydać ogromne pieniądze na jego transfer.

Włoski szkoleniowiec dał też do zrozumienia, że nie będzie chciał za wszelką cenę zatrzymać Pogby w Turynie, jeżeli ten będzie chciał przenieść się do innego zespołu.

– Wielokrotnie rozmawiałem z Paulem na temat jego przyszłości i nie dziwię się, że ciężko mu podjąć decyzje, ponieważ ciężko odrzucić niektóre oferty. Jeśli jednak zdecyduje się na pozostanie w Turynie, to na pewno nie będę tego żałował i jestem przekonany, że będzie miał odpowiednie nastawienie – wyznał Allegri.

– To, co udało nam się osiągnąć w tym sezonie jest tylko punktem wyjścia do budowania przyszłości. Juve ma wielu zmotywowanych, młodych zawodników i weteranów, którzy wnoszą odpowiednią atmosferę do drużyny.

Źródło: www.gazzetta.it