Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Agent pomocnika Liverpoolu, Raheema Sterlinga poinformował, że jego klient na pewno nie podpisze nowej umowy z klubem, nawet jeśli władze LFC zaproponowałyby mu zarobki rzędu 900 tysięcy funtów tygodniowo.

Reprezentant Anglii odrzucił niedawno propozycję podpisania nowego kontraktu na mocy którego miałby inkasować w Liverpoolu 100 tysięcy funtów tygodniowo i według zapewnień agenta, chce on opuścić klub podczas letniego okienka transferowego. Aktualna umowa 20-latka wygasa w 2017 roku.

– Raheem na pewno nie podpisze nowego kontraktu z Liverpoolem, nawet jeśli dostałby ofertę zarabiania 700, 800, czy 900 tysięcy funtów tygodniowo – powiedział agent Aidy Ward podczas rozmowy z mediami.

– Moim zadaniem jest jak dbanie o interesy moich klientów. Jeżeli ktoś uważa, że źle wykonuję swoją pracę, to albo jest źle poinformowany, albo nie zna się na współczesnych realiach – dodał Ward.

Oczekuję się, że kolejnym krokiem w karierze pomocnika będą przenosiny do Manchesteru City lub Chelsea i tym samym odrzucenie ofert Realu Madryt, Barcelony i Bayernu Monachium.

Źródło: www.dailymail.co.uk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj