Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kierownictwo Manchesteru City robi wszystko co w swojej mocy, aby wzmocnić zespół przed startem nowego sezonu i prowadzi zaawansowane negocjacje z Liverpoolem w celu pozyskania  Raheema Sterlinga. Jak na razie The Reds odrzuciło dwie oferty z Manchesteru, ale osiągnięcie porozumienia wciąż jest możliwe.

Niezależnie od tego, jak potoczą się negocjacje w sprawie Sterlinga, gwiazdor Manchesteru City, Sergio Agüero jest przekonany, że klub pozyska światowej klasy piłkarzy podczas letniego okienka transferowego.

– Każdego lata Manchester City sprowadza do zespołu jednego z najlepszych zawodników na świecie. To jest droga z klubów, które chcą zdobywać tytuły. Jestem pewien, że tego lata będzie podobnie – wyznał reprezentant Argentyny.

Agüero nie ukrywa, że chętnie zobaczyłby w zespole z Etihad Stadium swojego rodaka Leo Messiego, ale zdaje sobie sprawę, że jego pozyskanie z Barcelony jest praktycznie niewykonalne.

– Bardzo chciałbym, aby City pozyskało Leo. On jest moim dobrym przyjacielem i najlepszym zawodnikiem na świecie. Jego lojalność wobec Barcelony jest jednak ogromna i trzeba to uszanować – stwierdził napastnik The Citizens.

– Jestem przekonany, że klub zamierza zainwestować w nowych zawodników. Kto trafi do naszego zespołu? To już pytanie do menedżera, ale jeżeli chcemy rywalizować na wszystkich frontach i przede wszystkim zrobić krok do przodu w Lidze Mistrzów, musimy dokonać pewnych wzmocnień.

– Prawdopodobnie z drużyną pożegna się też kilku zawodników, wiec musimy pamiętać o tym, aby mieć szeroką ławkę rezerwowych.

– Myślę, że w tym roku liga będzie bardzo interesująca. Myślę, że Manchester United będzie bardzo groźny podobnie jak Arsenal, który miał bardzo udany sezon. Nie należy zapominać też o Liverpoolu, który z pewnością będzie chciał dokonać kilku wzmocnień. Myślę, że liga będzie bardzo interesujące i na pewno nie będzie tak jednostronna, jak w zeszłym roku, kiedy dominowała Chelsea.

Źródło: www.mirror.co.uk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments