Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

@mesjasz opis-cudo. Props! :)
iamblue
Rzeczywiście jak oglądałem to naszych w ogóle nie było słychać ale za***iście że byli i dopingowali. Dzięki @mesjasz za podzielenie się wrażeniami :D
mesjasz
Panowie byłem wczoraj na meczu. I mogę wam powiedzieć że murawa nie była zła być może tak wyglądała w tv. Piłkarze Schalke od pierwszych minut byli zesrani. Do 70 minuty kibice Schalke zagluszsli naszych kibiców którzy prawie cały mecz dopingowali. A z każdą kolejną bramka przejmowalismy inicjatywę. Po ostatnim gwizdku przez 10-15 minut nasi **********li i było tylko ich słychać. A szwaby opuszczali muzykę z głośników, aby ich uciszyć. I piękny gest sane który podszedł do kibiców Schalke i rzucił im koszulkę. Ogólnie bajka mimo to że siedziałem z kibicami Schalke trochę dziwnie na mnie patrzyli jak się cieszyłem z goli ale wierzyłem do końca. Zbierała. Przez 70 minut wrzuty o kibicach City że to sztuczne kupione twory itp. Ale duma po zwycięstwie jak wstałem po bramce i zobaczyłem miny kolegów i reszty szwabow. Blade przygnębione zalamane hehe. Coś pięknego. Fakt faktem że przed meczem wszyscy odliczamy ile City im wsadzi. Ale jak to kolega ujął kibic Schalke po to lecimy 1000 km żeby wierzyć w zwycięstwo.
jackmarczuk
Ale wiadomo, są rewanże :) Niemniej życzę Juve braku awansu, zwłaszcza po słowach CR7.
jackmarczuk
Dla mnie Atletico po meczu z Juve to faworyt. Zagrali niesamowicie. Ogarnąłem powtórkę po naszym meczu z Schalke.
jackmarczuk
Tak tak, ja też się z @RoYaL z tobą zgadzam. Zwłaszcza, że KDB dochodzi do formy sto lat, a lewej obrony nie ma od stu lat oraz tracimy gole w śmieszne sposoby. 1/4 będzie, półfinał przy dobrych wiatrach, jeśli na Romę/Porto trafimy, ale raczej nic więcej niż 1/2 nie będzie, co i tak będzie super, bo to powtórzenie wyniku z 2016.
ADI92
Pany ale Tottenham fajnie sobie radzi w CL, BVB to raczej nie ogórki, w tamtej Edycji też i z Realem wygrali, co do doświadczenia, to gramy już od dłuższego czasu w CL i raz z lepszym raz z gorszym skutkiem, nie wiem od czego to zależy czy od dyspozycji dnia czy zawodników ale ostatnio naprawdę nie potrafimy grać ze słabszym rywalami, może rzeczywiście mecz z Realem, Barcą czy innym Topowym klubie w Europie zmotywowalo by nas do lepszej gry, zobaczymy co czas pokaże! C'mon City!
Monczi
Pep wcale tak nie uważa tylko stara się zdjąć presję z piłkarzy. Z taką grą oczywiście, że nie, ale mamy świetną kadrę i już nasi pokazali, że potrafią grać z najlepszymi drużynami. Teraz tylko czekać na prawdziwy sprawdzian w postaci Realu czy Barcelony, a nie ogórków do których podchodzą z wy***ką.
RoYaL
Potwierdzam słowa Guardioli max gdzie możemy dojść w tych rozgrywkach to ćwierćfinał no może półfinał przy dobrym losowaniu niestety taka jest prawda nie mamy doświadczania w tych rozgrywkach zgadzam się w 100% z pepem :D
RoYaL
Guardiola po meczu: Nie jesteśmy gotowi na walkę o trofeum, ale rezultat jest dobry. Wiem, jak trudno grać w Niemczech. Nie mieli strzału na bramkę, a mimo tego strzelili dwa gole. Jeśli udałoby im się dorzucić trzeciego czy czwartego gola, pewnie byśmy odpadli. Na szczęście w rewanżu kibice mogą nam pomóc. Strzelenie trzech bramek na wyjeździe i sposób reakcji, gdy graliśmy w dziesięciu, to było niesamowicie dobre. Jestem zadowolony, ale to za mało, by wygrać Ligę Mistrzów.
NikePL
Bo 16.03 gdy mieliśmy grać na Old Trafford jedziemy na Liberty (FA CUP mecz z Swansea)