Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć

Archiwum Shoutboxa

mesjasz
Liverpool się sypie. Mane i salah kon tuzje. I głośno o tym de jongu już mowa o 80 mln. Ponoć ajax chce wymiany za gundogana
Chambord
Osobiście nie dziwię się @scarlet. Prowadzenie strony poświęconej tak dużemu klubowi jak Manchester City w pojedynkę jest niewykonalne. Nie zamierzam Cię też krytykować. Sam pracuję w systemie zmianowym ( nocki i praca w weekendy ) i jeśli mam okazję zobaczyć w końcu "na żywo" mecz Manchesteru City, to wolę go przeżyć po swojemu niż pisać coś czego i tak potem mało kto doceni. Choć byłem jednym ze spirytus movens likwidacji shoutboxa, to skoro sprawy tak się mają, uważam, że aby ocalić stronę ( wobec braku redaktorów ) trzeba będzie z shoutboxa uczynić narzędzie przewodnie, a stronę przekształcić w forum wymiany poglądów. Tyle, że jak domyślam się Informatyka nie pozwala na zmienianie układu strony itd.. Shoutboxa nie szło zlikwidować. Pewnie nie idzie też go wrzucić jako całość wyświetlania strony, kosztem newsów. Nie znam się na Informatyce, ale powtórzę, że przez takie niuanse strona założyła sobie postronek już na samym początku na szyję. Teraz pozostanie trup z shoutboxem u dołu z newsami z pradawnych czasów
scarlet
Nie mam zamiaru się z nikim sprzeczać. Jeśli nie podoba się Tobie czy Wam moje podejście to jet jeszcze jeden powód żeby zrezygnować, po co mamy się nawzajem męczyć.

Tak swoją drogą, to Ty te CV piszesz już trzy tygodnie, ale bez urazy.

Zbity pies piszsz? Hmmm  Piszę jedynie jak jest. Nie będę poświęcał swojego wolnego czasu dla nikogo. Jeśliby ta strona tak komuś na prawdę na sercu leżała, dawno by się już zgłosił do pomocy i zaangażował przynajmnie w taki sam sposób jak ja.

Pokażcie, że jesteście w stanie poświęcić 1,5 do 2 godzin dziennie na stronę, wtedy będziemy mogli rozmawiać o zbitych psach.

Jak Ty na to wpadłeś, że ja cokolwiek zakładałem? Czy to jest moja strona? Ja zaoferowałem jedynie pomoc (już o tym wspominałem) w wpisywaniu wyników, w aktualizowaniu kalendarza itp.... Strona nie należy do mnie, ja jej nie zakładałem, ja jej tyż nie będę zamykał, ale to wolny kraj, nie podpisywałem cyrografu i zawsze mogę powiedzieć „dość” i wy wiecie dlaczego.
jackmarczuk
Scarlet chciałem pisać i dalej jestem stanie złożyć CV, ale bardzo nie podoba mi się twoje podejście. Wszystko z "miną zbitego psa", zawsze jesteś pokrzywdzony, a tymczasem to ty założyłeś tę stronę i na tyle ją rozwinąłeś, że zgromadziłeś na niej użytkowników, którzy chętnie tutaj wchodzą. Bez takiej agresji, bo my nic do ciebie nie mamy. Wciąż jestem otwarty na pisanie newsów, ale postuluję o zmianę podejścia i więcej pozytywnego myślenia w kwestii strony.
mesjasz
A tak dodam od siebie parę rzeczy. 1 City bierze czynny udział w zgarnieciu 2 piłkarzy ajaxu. Agent zinchenko straszy zarząd że ten może odejść do Napoli. Prezydent Lyonu publicznie wypowiada się na temat ndombele że jeśli po jego zawodnika zgłasza się real Barca lub Manchester to raczej nie ma szans na utrzymanie zawodnika. I jeszcze młodzik Pedro porro z girony jest również obserwowany przez pepa
mesjasz
Chodzi mi jedynie o fakt że ktoś coś znalazł ciekawego i zarzucił na sb i jakoś się kręcił rozmowa. Teraz albo wszyscy już to dupcą albo boją się pisać lub mają dylemat pod którym newsem żeby do***ac 200 komentarz.
mesjasz
Nie mam do Ciebie pretensji . Ale zdecydowana większość chciała zamknąć shotbox A i wtedy tą stroną umrze. Jeden gość nie może o********* newsów z całego świata. Ale nikt już nie bierze się do dyskusji nawet na sb .
scarlet
Pisałem już o tym. Czekałem dość długo. Jak nie otrzymam pomocy to rezygnuję i właśnie nadzsedł ten czas.
Żebym ja nawet na urlopie nie mógł opdpocząć? Ostatnie 7 newsów pisałem w górych na urlopie. Widocznie nikomu nie zależy na tej stronie więc po co mam tracić czas?

pozdrawiam
mesjasz
Nie ma newsów nie ma nic. Cisza. A tyle się mówi na swiecie
jackmarczuk
Widzę, że Tottenham też chce Ndombele. Nie podoba mi się to. Obyśmy nie zostali z niczym.
mesjasz
To bardzo dobre info. Wykup ok 40-50 baniek A nie jak mówią media 100
Mateos
"Manchester City przygotował się jednak na taką ewentualność i przy sprzedaży Anglika zawarł zarówno opcję pierwokupu, jak i zapewnił sobie 15% zysków z następnego transferu Sancho."
mesjasz
Inter monitoruje sytuację kompanego i mangali którym kontrakty kończą się w czerwcu
crystal
powaznie...
krakers
CITY XI | Ederson, Walker, Stones, Laporte, Mendy, Fernandinho, Silva (C), Bernardo, Mahrez, Sterling, Aguero SUBS | Muric, Danilo, Kompany, Sané, Otamendi, Jesus, Foden
jajcarz1998
Szykuje się bomba
fr3d
Panowie czy będzie gdzieś retransmisja tego meczu ? Niestety nie będę mógł oglądać
Chambord
W tym jest jednak problem, że duża część z tych, którzy piszą na shoutboxie ( nie tylko podczas meczu ) nic nie piszą w komentarzach. Poza tym źle podchodzicie do sprawy. Nie każdy komentarz do newsa musi się do niego odnosić. Ktoś np. głowil się gdzie ma zamieścić jakąś informację transferowa czy wieści odnośnie meczów innych drużyn. Co za problem? Od tego jest news główny (= shoutbox)! A tak w ogóle, to strona założyła sobie stryczek w momencie powstania, umieszczając shoutbox. Przecież to oczywiste, że dyskusja nie będzie toczyła się naraz w dwóch miejscach ( pod newsami i na shoutboxie ). Później się dziwicie, że nie ma komentarzy
Aguero
Ludzie ale co wam przeszkadza pisać na shouyboxie podczas meczu a pod newsami w danym temacie? przeciez to nie jest chyba problem napisac komentarz w newsie?
Show używac tylko do komunikacji na żywo podczas meczu tak na szybko i tyle
RoYaL
Ok róbcie co chcecie większość była za wyłączeniem shoutboxa,ale wy chcecie na przeciw.Ja chciałem zrobić to dla dobra strony. Z mojej strony to wszystko więcej mnie na tej stronie nie zobaczycie.