Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Zwycięstwo Obywateli na Vitality Stadium!
25 sierpnia 2019; 17:09, iamblue

Obywatele wracają do Manchesteru z kompletem punktów.

Dzięki bramkom Sergio Agüero oraz Raheema Sterlinga, pokonują Wisienki 1-3 i wracają na zwycięską ścieżkę. Bramkę dla Bournemouth zdobył Harry Wilson bezpośrednio z rzutu wolnego. W kadrze meczowej nie znalazł się Gabriel Jesus, który nabawił się kontuzji podczas treningu.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(9)
I tak trzymać.Zrobiliśmy swoje 3 pkt są.Już teraz widać że o Mistrza będą się znowu liczyć tylko 2 drużyny.
27 sierpnia 2019; 14:02
Nie widziałem meczu, ale wygrana najważniejsza. :)
26 sierpnia 2019; 09:40
3/4 to straty przypatrz się nie twierdzę że jak już zagra asyste to jest mega ale za dużo strat
26 sierpnia 2019; 08:10
KDB gra padake? :o przecież on ma takie podania że się w pale nie mieści...
25 sierpnia 2019; 22:52
Najważniejsze 3 punkty... Cały sezon przed nami będą różne mecze a lepiej zdobyć 3 punkty po słabszym meczu niz jeden po dobrym
25 sierpnia 2019; 21:42
Wydaje mi się że jeden ze slabszych występów naszej drużyny w ostatnim czasie ale ważne 3pkt. Chyba znowu sezon będzie wyscigiem dwóch koni. W tym sezonie Silva i Aguero jako ze to ich praktycznie ostatnie sezony powinni być wiodacymi postaciami i niech prowadzą do poczwornej korony. De bruyne jak dla mnie gra padake a ma non stop asysty. Słabo dzis bernardo i sterling mimo że jak zwykle strzelil gola. Rodri bardzo dobra zmiana dawać Fernandinho na środek obrony niech się ogrywa. Cancelo musiałby chyba grac jak Dani Alves żeby wygryzc Walkera. Foden mógł wejść dzis na ostatnie 20min. Mahrez do pierwszego składu na Broghton. Jakby wyobrazic sobie ze wszyscy zdrowi to dzis na ławce nie było jesusa mendy sane Stones. To jest jakis kosmos. Wygrać z brighton i chwilka przerwy. Aguero legenda w tym tempie dogodni rooneya do konca nasteonego sezonu.
25 sierpnia 2019; 19:53
Mecz taki sobie. 3 pkt zdobyte i do zapomnienia.
25 sierpnia 2019; 19:51
Super! Ale zawsze musi być łyżka dziegciu...