Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Zaskakujący transfer Obywateli
11 marca 2018; 14:38, Ambiwalentny

Z uwagi na zamieszanie transferowe wokół osoby Riyada Mahreza, który był łączony z Manchesterem City, bez echa przeszedł inny, sfinalizowany przez Obywateli transfer- przenosin Philippe Sandlera z PEC Zwolle na Etihad. Reprezentant Holandii do lat 20 do klubu z Manchesteru przejdzie latem, po zakończeniu sezonu.

Transfer Sandlera został dzisiaj potwierdzony przez menagera holenderskiego klubu- Johna Van Schippa. Głos w sprawie przenosin zabrał także sam zawodnik, który jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam.

- Słyszałem, że obserwują mnie skauci Manchesteru City, ale nie spodziewałem się że przejdę z PEC Zwolle na Etihad. Myślałem że mają mnie na oku, jednak nie podejrzewałem, że tak szybko zgłoszą się do klubu i postarają zimą o mój transfer. Stało się jednak inaczej i jestem tym zachwycony.

- Skauci Manchesteru City przyjechali do Amsterdamu by ze mną porozmawiać, a ich plany związane z moją osobą naprawdę mnie zachwyciły.

- Jestem pozytywnie nastawiony na przenosiny do Manchesteru, to wszystko jest niczym bajka.

- Manchester City prowadzi najlepszy obecnie trener na świecie- Pep Guardiola, który może mnie wiele nauczyć. Także styl gry prezentowany przez jego drużynę bardzo mi odpowiada.

- Oglądam wiele meczów i widzę, że Manchester City jest obecnie w wybitnej formie, roznosząc rywali w pył zarówno w Premier League jak i Champions League.

- Uwielbiam ich oglądać i nie tylko dlatego, że przeniosę się do tego klubu latem. Nie mogę się jednak doczekać chwili, w której stanę twarzą w twarz podczas treningu z Sergio Aguero!

Źródło: manchestereveningnews.co.uk/ Foto: ad.nl


KOMENTARZE(3)
Raczej jest to wzmocnienie dla NAC Breda albo Girony.
13 marca 2018; 19:32
Środek obrony mamy naprawdę mocny , może za parę lat z Sandlera będzie drugi Van Dijk :-)
11 marca 2018; 19:13
Chłopak prędzej czy później pójdzie na wypożyczenie ;D
11 marca 2018; 17:08