Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Wiemy z kim w 4 rundzie Carabao Cup
29 września 2018; 22:08, scarlet

Dzisiaj odbyło się losowanie 4 rundy Carabao Cup.

Obywatele rozpoczęli rozgrywki o Puchar Ligi od trzeciej rundy pokonując na wyjeździe Oxford United po bramkach Gabriela Jesusa, Riyad Mahreza i Phila Fodena 0:3.

Dziś drużynie z Etihad Stadium los przydzielił: FULHAM FOOTBALL CLUB!

Poniżej przedstawiamy wszystkie wylosowane pary 4 rundy Pucharu Ligi:

AFC Bournemouth v Norwich City

Arsenal v Blackpool

Burton Albion v Nottingham Forest

Chelsea v Derby County

Leicester City v Everton/Southampton

Manchester City v Fulham

Middlesbrough v Crystal Palace

West Ham United v Tottenham Hotspur

 

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.skysports.com


KOMENTARZE(14)
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/779729/mendy-podpadl-guardioli-wszystko-przez-walke-joshua-powietkin. No jak na rekonwalescenta, to raczej nie powinien robić takich rzeczy. Spóźnić się trzy godziny na zabiegi, gdy każdy w klubie czeka by jak najszybciej powrócił do gry
30 września 2018; 21:27
Mendy jak gra to jest ok. Ale większość jest na l4 i za dużo pajacuje tak jak pogba. Chciałbym żeby pep utarło mu nosa i sprowadził dobrego lewego obrońcę jakiegoś zrównoważonego i mało podanego na kontuzje
30 września 2018; 20:53
Podobno jaskiś konfilkt jest po miedzy Mendym a Guardiolą odsunął go od drużyny na tydzień czytałem artykuł ale czy cto prawda macie tutaj http://www.goal.com/en-gb/news/the-curious-case-of-benjamin-mendy/19mfvq15ywgig16gcimv7vo69i
30 września 2018; 20:16
Do klepnięcia uważam, choć trzeba się mieć na baczności.
30 września 2018; 11:42
Dyskusja będzie się toczyła pod warunkiem, że ktoś te newsy będzie pisał :)
30 września 2018; 09:28
Mam nadzieję, że jeszcze nie zwolnią Mourinho. Niech ten United jeszcze się pokompromituje, a już obowiązkowo- niech poczekają że zwolnieniem Mourarza do naszych derbów w listopadzie
30 września 2018; 09:03
Na takich stronach jak blaugrana.pl, realmadryt.pl, devilpage, kanonierzy.com rolę shoutboxa spełnia news główny, a więc w wypadku naszej strony, aktualnie ten odnośnie Pucharu Ligi Angielskiej. Ogólnie jednak nie ma zasad- pod którym newsem można co wklejać czy pisać. Ważne żeby po prostu toczyła się dyskusja
30 września 2018; 09:00
Tak samo gdzie napisać że już po cichu wybierają nowego managera utd heheheh
30 września 2018; 08:03
Panowie chce zlikwidować shotbox A gdzie mam teraz napisać że w styczniu jest możliwość kupna mbappe za 200 baniek?wszystkie media o tym trąbią
30 września 2018; 08:00
Dobre losowanie. Najważniejsze że gramy u siebie. Przy tylu spotkaniach każdy km wyjazdy jest ważny.
30 września 2018; 07:59
Szkoda bo liczyłem,że jakaś drużyna z top 6 odpadnie w tej rundzie,ale mało prawdopodobne.Arsenal trafił najłatwiej...
29 września 2018; 23:23
Co tu się dziwić, skoro tylko garstce chce się napisać coś takiego jak komentarz, a co dopiero tworzyć artykuły... Gdzie się podziali ci wszyscy użytkownicy shoutboxa, którzy w niemałej licznie uaktywniali się w dyskusjach u dołu strony? Kompletny tumiwisizm. Nie rozumiem tego
29 września 2018; 23:01
Powiewa duchem, ale takim, że mimo zgłoszeń, zapewnień o zgłoszeniach i pomocy znowu ślęczę sam przed komputerem od 18:00 do teraz.
Edit: od 16:00

This page will die!
29 września 2018; 22:34
@Scarlet Mogłeś zostawić zdjęcie Manuela Pellegriniego. Zrobiło się sentymentalnie i powiało duchem starych czasów:-) Wszyscy najmocniejsi tym razem ominęli siebie w losowaniu. Fulham chyba nie ma za szerokiej kadry, więc o ile nie zagrają pierwszym składem, to nie powinno być problemów. Plus, że gramy na Etihad.
29 września 2018; 22:20