Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Tottenham vs Manchester City. Składy
9 kwietnia 2019; 19:49, iamblue

Poznaliśmy składy na dzisiejszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów jakie wystawili trenerzy Mauricio Pochettino oraz Pep Guardiola. Jak Obywatele poradzą sobie na nowym stadionie Kogutów? Początek meczu o godzinie 21:00!

Tottenham Hotspur: Lloris(C), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Sissoko, Winks, Eriksen, Dele, Son, Kane

Rezerwa: Gazzaniga, Davies, Sanchez, Foyth, Wanyama, Lucas, LLorente

Manchester City: Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Delph, Fernandinho, Gündogan, David Silva(C), Mahrez, Sterling, Agüero

Rezerwa: Muric, Kompany, Stones, De Bruyne, Sane, Jesus, Foden

Źródło: www.twitter.com/ foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(172)
Nie przeoczył
10 kwietnia 2019; 08:26
Żebyś przypadkiem nie przeliczył jak zawsze :)
10 kwietnia 2019; 08:26
Fajnie fajnie, że dwóch miejscach ten swoj spam zamieściłeś :)
10 kwietnia 2019; 00:07
Nie mam pytań Jackmarczuk... Nie potrafię zrozumieć po co ty tu jesteś. Obraziłeś dzisiaj wszystkich piłkarzy, trenera. Napisałeś że nie nadajemy się do niczego po porażce 0-1 na wyjeździe z Tottenhamem O.O Jesteś mega ograniczonym człowiekiem, teraz mam co do tego pewność. Ubolewam, że po całym tym sezonie jeszcze masz możliwość udzielania się na tej stronie, bo już dawno powinieneś mieć perma.. 80% twoich komentarzy było cenzurowanych co chyba jest najlepszym podsumowaniem. Wstyd mi że jestem z takimi ludźmi potem kojarzony
9 kwietnia 2019; 23:22
@Chambord co nas to obchodzi, jak znowu w Europie prezentujemy denny poziom.
9 kwietnia 2019; 23:17
Było dużo szczęścia ( zwłaszcza w losowaniach ), ale im więcej grasz meczy, tym coraz mniej można tłumaczyć ich pomyślny przebieg tylko i wyłącznie szczęściem. Powtarzam- dziś trochę inny skład, a wynik byłby inny. Pepa nie usprawiedliwiają nawet kontuzje, bo było kilka opcji nawet przy obecnej sytuacji kadrowej
9 kwietnia 2019; 23:10
@Chambord chłopie jakbyś nie widział, ile w tym wszystkim szczęścia było. Nie moja wina, że z nas robią faworytów wszystkich rozgrywek, jak my z ***anymi Totkami nie potrafimy nawet 0-0 dowieźć. Rok temu było to samo. Nie ma o czym rozmawiać. Niech FA Cup ładnie zagrają i będzie spoko, żal tylko, że pewnie odpadniemy w LM już za tydzień, bo poprawy nie widzę. Kogo mocnego wyeliminowaliśmy z LM? Podpowiem ci - nikogo. Zresztą rok temu przerabialiśmy to samo, gdy niektórzy z was typowali 4-0 dla City w meczu z Live. No i stało się. *****, nawet ja się tego nie spodziewałem, koszmar.
9 kwietnia 2019; 23:07
Prawda jest taka że PEP przed pierwszym gwizdkiem przegrał mecz taka jest prawda
9 kwietnia 2019; 23:05
Tu po prostu zabrakło akcentów ofensywnych. Dziwaczne wybory Guardioli zadecydowały. W innym składzie to wygralibyśmy. Ale może są tego pozytywne skutki- może Pep wreszcie zrozumie, że gra się z Sane w pierwszym składzie do k**wy nędzy
9 kwietnia 2019; 23:04
Niestety, trzeba otwarcie powiedzieć, że porażka na własne życzenie, a właściwie na życzenie Guardioli.
9 kwietnia 2019; 23:03
@jackmarczuk Nie rozumiem o czym piszesz. Drużyna, która w kwietniu walczy nadal na czterech frontach ( w tym jeden wygrała, w drugim jest w finale, od zwycięstwa w trzecim- dzieli ją ledwie 6 meczy ) jest twoim zdaniem słaba mentalnie?
9 kwietnia 2019; 23:02
Szkoda, że bez Bernardo dziś
9 kwietnia 2019; 23:01
Mentalnie nasza drużyna jest żadna. ***** przegrać z Totkami, ja ***ie, przecież to jest siara. @NikePL mam to gdzieś :)
9 kwietnia 2019; 22:59
Mnie denerwuje już od kilku spotkań pomijanie Sane w pierwszym składzie. Jakie są tego powody i podstawy ? Zwłaszcza zestawiając go z Mahrezem?
9 kwietnia 2019; 22:58
@jackmarczuk przestań bo potem się dziwisz że cię wszyscy krytykują za twoje wypowiedzi...
9 kwietnia 2019; 22:57
Mieć do dyspozycji Mendy'ego i postawić na Delpha, to tak jakby mieć do dyspozycji panamere a jeździć mondeo. Sorry jak ktoś z was jeździ mondeo po prostu mi przyszło do głowy pierwsze xd
9 kwietnia 2019; 22:56
teraz kij z tym jest rewanż idzie z tego wyjść . ale az się boje co od******** z crystal
9 kwietnia 2019; 22:55
Jest kilka poważnych znaków zapytania. Ok. Bernardo kontuzja. De Bruyne- może oszczędzany po dłuższej absencji. Ale 1) Dlaczego nie grał Sane zamiast Mahreza 2) Dlaczego Laporte nie zagrał na LO, a Kompany z Otamendim na ŚO zamiast Delpha na LO? 3) Skoro gramy lekko rezerwowym składem, to czemu zamiast D. Silva/ Gundogana nie mógł zagrać Foden?
9 kwietnia 2019; 22:55
To jest frajerstwo pełną gębą to co my dziś zagraliśmy... Łysy wystarczy już.
9 kwietnia 2019; 22:55
Łysy trenerem i taktykiem jesteś za***istym i to podtrzymuje, ale to coś dzisiaj od***ał to brak słów z tym składem...