Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Składy na mecz z Wolves
14 stycznia 2019; 20:22, Mierzwa44

Podano skład Manchesteru City na mecz przeciwko Wolverhampton:

City XI | Ederson, Walker, Stones, Laporte, Danilo, Fernandinho, Silva (C), Sane, Sterling, Bernardo, Jesus

Subs | Muric, Gündogan, Agüero, De Bruyne, Delph, Mahrez, Otamendi

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(64)
Dziękuję za aktywny udział w dyskusji. :)
15 stycznia 2019; 07:46
Niech się boczy, KDB zrobił niezłą zmianę, ale to wciąż nie jest topowa forma. Sporo spóźnionych sytuacji i strat jeszcze, ale wróci szybko. Wygrać w styczniu wszystko, nie tracić goli i liczyć na brak kontuzji + powrót Mendy'ego i nie powinno być tragedii. Najgorsze chyba za nami, oby.
15 stycznia 2019; 00:59
Chodzi mi o te sytuację np: schodzi Jesus,Silva to podchodzi do zawodnika przybija piątkę itd, a jak schodzi np dzisiaj Sane to odwrócił się plecami do niego i poszedł w przeciwny narożnik. Tak samo było z Aguero i Kevin pare razy to było widoczne więc mogę mieć prawo jakiś podejrzeń i nie podoba mi się to zachowanie Guardioli jak jednemu przybija piątkę to tyczy się też innych zawodników co schodzą z boiska...
14 stycznia 2019; 23:24
No bo chyba nie o te śmieszne informacje z Daily Star, że De Bruyne boczy się na Guardiole, że zdjął go z boiska w drugiej połowie meczu EFL Cup z Burton.
14 stycznia 2019; 23:15
Czemu? Skąd te informacje? Nie widzę żadnych podstaw dla czegoś takiego
14 stycznia 2019; 23:06
Ogólnie myślicie ze jakaś zła atmosfera wprowadziła się w drużynie a konkretnie Sane-Aguero-Kevin-Guardiola ?
14 stycznia 2019; 22:56
Haaaa zgadłem 3;0 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
14 stycznia 2019; 22:55
Wyjście w swoim stylu na pomoc obronie . Teraz huddersfield powinno być gładko. Ogólnie styczeń nie będzie zły. Burton i burnley. Ale początek lutego Arsenal i Chelsea potem Schalke
14 stycznia 2019; 22:55
Brawo nasi i gratulacje dla tych, którzy typowali 3-0. Brawo ja!

Podsumowanie meczu jutro napiszę, teraz juz idę spać. 4pkt, gonimy dalej!
14 stycznia 2019; 22:54
Wyszedłem na chwilę, a Ederson był prawie na połowie przeciwnika i wymieniał podania, ktoś ma jakiś link albo wytłumaczy co sie stało? :p
14 stycznia 2019; 22:52
Plan wykonany. Znów 4 pkt straty do Liverpoolu
14 stycznia 2019; 22:51
Spokojna wygrana! :)
14 stycznia 2019; 22:51
Ale ten Bernardo ma balans
14 stycznia 2019; 22:44
Coś się musi dziać. Sane . Aguero ostatnio *****iony kevin
14 stycznia 2019; 22:40
Ogólnie strzały Fernandinho vs Danilo. Który gorszy :)))
14 stycznia 2019; 22:39
Strzały z dystansu mi się tylko nie podobają, ale ogólnie spoko.
14 stycznia 2019; 22:38
KDB wraca! Super zmiana.
14 stycznia 2019; 22:37
Ale ile Kevin miał dobrych zagrań przez te 15 minut, widać ze to jest mózg zespołu.
@mesjasz tez na to uwagę zwróciłem, nie ładne zachowanie Pepa.
14 stycznia 2019; 22:36
Po meczu. 3-0