Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Składy na mecz: Swansea City - Manchester City
16 marca 2019; 17:25, iamblue

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki na mecz 1/4 FA Cup. Czy Obywatele awansują do półfinału? Początek meczu o godzinie 18:20 na Liberty Stadium!

Swansea City: Nordfeldt, Roberts, Van Der Hoorn (c), Carter-Vickers, Grimes, Byers, Fulton, Celina, Routledge, Dyel, James

Rezerwa: Mulder, Mckay, Dhanda, Harries, Asoro, John, Baker-Richardson

Manchester City: Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Delph, Gundogan, Silva(c), Bernardo, Sane, Mahrez, Jesus

Rezerwa: Muric, Danilo, Sterling, Aguero, Zinchenko, Foden, Garcia

Źródło: www.twitter.co/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(113)
Dokładnie bez spiny. Przynajmniej takiej jak kiedyś. A na pewno nie będę tego ukazywał tu. Jedyne co napisałem w trakcie meczu to że nasz (Celina) strzelił nam bramkę. Opanowanie to cenna umiejętność która nabyłem w trakcie tego sezonu i życzę części użytkowników nie tylko tym wymienionym aby też ja nabyli. Życie i oglądanie będzie łatwiejsze. C'MON City, a my kibice łączmy się a nie dzielmy. Koniec tej typowo polskiej cechy. Przynajmniej na tej stronce plz
17 marca 2019; 15:42
Ja sam nie wiem czemu ale pomimo że przegrywaliśmy 2-0 to i tak byłem spokojny o wynik. Poprzednie mecze mnie nauczyły żeby wierzyć do końca
17 marca 2019; 15:18
Oczywiście sami zainteresowani standardowo się nie wypowiedzą i przy kolejnym meczu będzie to samo...
17 marca 2019; 14:45
To nie jest takie oczywiste. Bycie kibicem rządzi się swoimi prawami, m.in. jest to mimowolna reakcja na zdarzenia w trakcie meczu. Kibic nie kontroluje emocji, zarządza nimi wydarzenie na boisku. To bezwładna reakcja podporządkowana wydarzeniom na ekranie. Takie ubezwłasnowolnienie siebie. Przykra sprawa jak przestajesz mieć nad sobą kontrolę i wychodzą pierwotne instynkty. Trzeba ćwiczyć.
17 marca 2019; 13:27
Dzięki @NikePL, o tym zapomniałem wspomnieć
17 marca 2019; 01:25
To idzie w świat i ludzie którzy chcą na nas znaleźć haka to zrobią przez wasze komentarze. Jak wam się nie podoba gra City to sobie poku**ujcie w worek po**********jcie ale nie piszcie głupot bo raz nasza reputacja w internecie spada dwa wchodzicie w spiny między użytkownikami strony trzy psują się relacje na stronie. Pozdrawiam ;)
17 marca 2019; 00:34
@kopara13 wreszcie komentarz zgodny. W sensie że ja się zgadzam. Pierwsza połowa tragedia, ale druga już dobra. Bramki może nie najlepszej klasy ani sposobu (Pep nawet przepraszał za ostatnia bramkę), ale liczy się awans. Sam się leciutko unosilem ale to co oni piszą to tragedia. Nie rozumieją że przez to obrażanie itp. wywołują wojnę na stronie i zamieniają ja w burdel tak jak devilpage czy inne strony z "oddanymi" kibicami.
17 marca 2019; 00:32
Mega lubie Kopare13 za Keegena i Pearce'a
16 marca 2019; 21:57
od gówien też wyzywał w innych meczach, żeby nie było że się posługuje jednym czy dwoma przykładami.
16 marca 2019; 21:56
jackmarczuk
Wy********* z taką grą. Co za żenada.

mesjasz
Taka ***nie odwalaja że nie ma szans na pozytywny wynik . Z Schalke grali w 10 i ko trolowali i zapirdalali . A tu grają bez polotu.

jackmarczuk
Kompletne gówno. Nie wiem, po co w Anglii są dwa puchary. Nic dzisiaj nie wychodzi.

Tyle chciało mi się grzebać. To są cytaty "fanów" Manchesteru City. Drużyny, która pobiła wszystkie możliwe rekordy, i ma realne szanse na wygranie absolutnie wszystkiego w tym sezonie. Strach pomyśleć co by było jakby nie byli w TOP4, skoro po 45 minutach gry piszecie takie rzeczy na swój klub.

@Chambord do Ciebie nie mówiłem nic personalnie, rozumiem że mogłeś czuć się rozczarowany pierwszą połową, ale nie widziałem żebyś obrażał czy coś, więc spoko :) Zmiany super - sam bym tych 3 zawodników wpuścił biorąc pod uwagę pierwszą połowę. Ja w Delpha też nie bardzo wierzę w tym sezonie - poszatkowany kontuzjami, zawala bramki, robi masę błędów. W zeszłym sezonie zagrał ponad swój poziom i chyba takie są fakty. Co do tej tendencji o której piszesz, wydaje mi się, że jednak staż ma duży wpływ na to jak się zachowuje. Ci "fani" o których piszę, są tutaj góra 5 lat. Na pewno nie więcej. Są wychowani na wiecznym sukcesie, nieskonczonej liczbie pieniędzy i że muszą wszystkie mecze wygrywać po 6-0. Ja byłem za czasów Pellegriniego, Manciniego, Erikssona, Pearca czy Keegana, wiem jaka była droga do tego co mamy teraz i koło tysiąca meczy City już widziałem. Można to porównać do pewnego rodzaju doświadczenia a co za tym idzie zachowania chłodnej głowy.

Co do Delpha i Mahreza - Kiedy mają zagrać jak nie z 15 drużyną Championship w FA CUP xD Pomyślcie trochę. Kiedyś muszą dostać szanse i akurat jej nie wykorzystali. Na Sterlinga też jechaliście 2 sezony temu a teraz uważacie go za boga. Nawet na Kuna była lawina krytyki z waszej strony w zeszłym sezonie, teraz wzywacie go jak na ratunek żeby coś zrobił. Popatrzcie długoterminowo, jak się zmienia wasze podejście do danego zawodnika. na 99% jakby City dostało degradacje do Championsip to takiego marczuka czy mesjasza by nie było. @mesjasz, a skąd ty wiesz co by się działo jakby był VAR? Może by strzelili 3 gole więcej bo mecz by inaczej się potoczył. Za dużo tu gdybania - mówiłem, poczekajcie do końca meczu a nie zachowujcie się jak rozpieszczone dzieciaki i nie wyzywajcie "swoich ulubieńców" od gówien i nigdy ich nie skreślajcie. Chyba na tym to też polega, żeby przede wszystkim wspierać w trudnych momentach, a nie tylko chwalić jak jest dobrze. Kibicem się jest a nie bywa i to takie przesłanie dla waszej dwójki. Przemyślcie to proszę i już bez takich tekstów tutaj, bo już tyle razy teorie marczuka legły w gruzach, że chyba starczy. 5 razy coś wróżyłeś, ja prosiłem o cierpliwość i jakoś jedyne co się dzieje jak nie wyjdzie na twoje, to zamykasz ryjka i zaczynasz od nowa za tydzień :)
16 marca 2019; 21:52
Jeszcze jakby Wolves ograli United dziś, to byłoby już całkiem pięknie. Ale nie wiem czy można liczyć dziś na taki dopust szczęścia. W każdym bądź razie na stronie United już się uruchomili z nadętą bufonadą, więc przydałby się im kubeł zimnej wody