Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Składy na mecz: Manchester City - FC Schalke 04
12 marca 2019; 20:03, iamblue

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Pep Guardiola oraz Domenico Tedesco na rewanżowe spotkanie 1/8 finału ligi mistrzów. Jak Obywatele poradzą sobie z drużyną z Zagłębia Ruhry? Początek pojedynku na Etihad Stadium o godzinie 21:00!

Manchester City: Ederson, Walker, Danilo, Laporte, Zinchenko, Gündogan, Silva (C), Sterling, Sane, Bernardo, Agüero

Rezerwa: Muric, Stones, Delph, Mahrez, Jesus, Foden, Humphreys

FC Schalke 04: Fährmann, Mckennie, Serdar, Bentaleb, Konoplyanka, Stambouli, Burgstaller, Oczipka, Sane, Bruma, Embolo

Rezerwa: Nubel, Mendyl, Rudy, Matondo, Kutucu, Skrzybski, Teuchert

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(63)
Wszyscy muszą być zdrowi. Taki składem z Juve byśmy za wiele nie zrobili. Tutaj musi być KDB, Mendy, Stones w formie.
12 marca 2019; 23:36
Ja chciałbym Człapajted albo Tottki z uwagi na to, że na angielskiej ziemi Manchester City dzieli i rządzi, a z tymi drużynami z kontynentu, to różnie nam idzie. A wiadomo, że jak przejdziemy 1/4 finału, to już będziemy w półfinale, czyli o rzut beretem
12 marca 2019; 23:17
Choć w sumie powiem wam, że ten Lyon może niespodziankę zrobić. Dobrze wiemy, że to za***ista drużyna. Z Live możemy powalczyć, pod warunkiem, że WSZYSCY BĘDĄ DO KURWY NĘDZY ZDROWI :D A nie, że gramy bez KDB, Ferny, Stonesa i Mendy'ego, ale z niego to już chyba nic nie będzie.
12 marca 2019; 23:09
Jak znowu wylosujemy Liverpool (jeśli przejdzie) to się w******
12 marca 2019; 23:02
Nieeee, ja liczę na kogoś z poza naszej ligi bo byłoby nudno
12 marca 2019; 22:59
Poproszę Porto United Tottenham, nie chcę Juve, Barcy i Bayernu/Live.
12 marca 2019; 22:58
Ja chciałbym Juventus
12 marca 2019; 22:56
Kogo byście chcieli w 1/4 finału? Ja nie pogardziłbym Manchesterem Człapajted albo Tottkami:)
12 marca 2019; 22:55
Kurde żeby się ten CR7 nie rozpędzał to może Lewy będzie królem strzelców. Nie mniej cieszę się z Juve. A co do nas to super mecz.
12 marca 2019; 22:52
No i pięknie. Meldujemy się w ćwierćfinale z przytupem
12 marca 2019; 22:49
Ale wieczór... Mam nadzieję, że Manchester City przeczyścił lufy przed meczem ze Swansea
12 marca 2019; 22:47
Juve prowadzi 3-0. Hat-trick Ronaldo
12 marca 2019; 22:45
0-8 to najwyższa porażka w historii Ligi Mistrzów. Jeszcze dwie, a przebijemy:-)
12 marca 2019; 22:42
Kanonady ciąg dalszy! Fajnie, że Jesus też strzelił
12 marca 2019; 22:39
foden klasa robotnicza
12 marca 2019; 22:35
Brawo Foden! A Sane gol i 3 asysty. Co za bestia
12 marca 2019; 22:35
Mimo że Napoli to mój ulubiony klub z serie a to dzisiaj za Juventusem. W sumie to nic do nich nie mam ale stereotypy stereotypami xd.
Może bd dogrywka.
12 marca 2019; 22:35
Pep się śmieje zawadiacko