Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Skład City na mecz
20 stycznia 2019; 13:36, Mierzwa44

Pep Guardiola wytypował następujących zawodników na dzisiejszy mecz:

 

Edenrson, Walker, Danilo, Laporte, Otamendi, Gundogan, Fernandinho, Sterling, De Bruyne, Sane, Aguero.

Zmiennicy: Muric, Foden, Stones, Delph, D.Silva, B.Silva, G.Jesus

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(70)
Teraz liczymy na leicester w następnej kolejce. A totki bez kane daleko Noe pociągna
20 stycznia 2019; 18:53
Jebane Kurczaki, już liczyłem na remis i oderwanie się...
20 stycznia 2019; 18:47
Chłop dopiero wrócił po kontuzji dobrze ze zagrał 90 min da mu pewność siebie. Ja tam do niego nic nie mam,wiem jak to jest wrócić po kontuzji
20 stycznia 2019; 16:50
Kevin też nie wiem, co się dzieje. Liczyłem, że lepiej wróci po kontuzji, a gość non stop traci piły i jest niedokładny. Cieszy zwycięstwo, cieszy czyste konto mimo wszystko.
20 stycznia 2019; 16:41
Delph to jest porażka w tym sezonie...
20 stycznia 2019; 16:23
Delph prawie asysta w ostatniej akcji
20 stycznia 2019; 16:21
Koniec meczu. Zadanie wykonane. W ostatniej akcji bramka dla Huddersfield wisiała w powietrzu
20 stycznia 2019; 16:21
Ja osobiście byłem wczoraj zniesmaczony tym, że Liverpool zdobył 3 z czterech bramek po rykoszetach albo błędzie bramkarza, ale nikt tu też specjalnie poza jednym kibicem Live się nimi też nie zachwyca
20 stycznia 2019; 16:10
O i jest @pawel39 ze swoimi salomonowymi i ultraobiektywnymi opiniami. Dziękujemy, że nas oświeciłeś, ale prowadzimy luźną rozmowę przy meczu jak dobrzy koledzy przy piwku, więc weź odpuść nam swoje mądrości
20 stycznia 2019; 16:01
Kevin jest dzisiaj żałosny
20 stycznia 2019; 15:55
Dziewczyny opamiętajcie się. Tak chwalicie live że wygrywa choć nie gra. City nie gra i wygrywa, o i nawet 3-0.
20 stycznia 2019; 15:55
Wystarczyło wyjść do sklepu i zadziałało :)
20 stycznia 2019; 15:51
Kiedy ten foden ma grać? Jest 3 .0 i ***** 40 minut do konca
20 stycznia 2019; 15:45
No i po kiego grzyba wchodzi David Silva!? Czemu Delp nie wejdzie za Fernandinho?
20 stycznia 2019; 15:45
***** po co on Davida wpuszcza
20 stycznia 2019; 15:45
Nie,Kevin ma zagrać dzisiaj pełne 90 min *****
20 stycznia 2019; 15:44
Murarze zechcieli zagrac otwartą piłkę i dostali nauczkę. Po meczu
20 stycznia 2019; 15:44
I tak ma być :)
20 stycznia 2019; 15:44
No i foden na boisko za Kevina.
20 stycznia 2019; 15:43
3-0 Sane