Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Silva bohaterem Manchesteru City w meczu ze Stoke
12 marca 2018; 23:13, MCFC89

Manchester City kontynuuje operację pod tytułem mistrzostwo Anglii i w meczu kończącym 30. kolejkę Premier League, pokonał na wyjeździe Stoke City 2:0.

Ekipa Garncarzy, mimo że walczy w tym sezonie o utrzymanie, zaliczana jest do bardzo niebezpiecznych przeciwników, co potwierdziło poniedziałkowe spotkanie.

Stoke postawiło City bardzo trudne warunki gry, ale dzięki dwóm trafieniom Davida Silvy, trzy punkty pojechały do Manchesteru.

Stoke City - Manchester City 0:2 (0:1)
0:1 David Silva 9'
0:2 David Silva 49'

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(119)
City w tym sezoniu wygrywa z każdym jak chce i ile chce, tylko jeden mecz wlasnie z nimi przegralismy. Nie licze tychbw LM gdzie gralismy drugim skladem . Jestesmy zdecydowanym faworytem i mysle że wygramy pierwszy mecz w LM a rewanż będzie formalnością.
17 marca 2018; 19:42
Oczywiście takie myślenie jest błędne :)
17 marca 2018; 14:29
No cóż. Niektórym zostało tylko patrzenie wstecz.
17 marca 2018; 14:28
@antyLFC
Coś w tym jest :) Niektórzy z nich uważają że im się wszystko należy bo mają historię :)
17 marca 2018; 14:20
Nie jestem zadowolony z wylosowania liverpoolu po 1 to nic nowego gra z nimi a po 2 są ciężkim przeciwnikiem,który nas jako jedyny w lidze pokonał i ta ich klątwa anfield....Wolałbym Juve czy Bayern.Szanse obstawiam 60:40 dla City o ile zagrają swój futbol bez błedów w obronie i wykorzystają swoje sytuacje.
16 marca 2018; 17:56
Trzeba wyciągnąć wnioski z meczu na Anfield, a u siebie spróbować zagrać tak, jak z Totkami w grudniu :)
16 marca 2018; 17:33
ich kibice to najgorsi kibice na calym swiecie gorsi nawet od kibicow realu czy united. wszedzie się podniecają swoją historią która i tak wypada blado przy innych potęgach, ciagle sie łudza na sukcesy a gunwo mogą. teraz powylazili z nor licze ze sprowadzimy ich znowu do parteru come o city
16 marca 2018; 16:30
Dlaczego tak sądzisz? :D
16 marca 2018; 16:24
po co wklejacie komentarze z ich zalosnej strony? ja ich nie nawidze gorzej od MU , dla mnie to smiecie
16 marca 2018; 16:04
"Kibice UTD zdezorientowani. Nie wiedzą komu kibicować."
Genialny komentarz ze strony LFC :D
16 marca 2018; 15:48
jak ja tego ścierwa loserpoolskiego nienawidze, dobrze że dostaną znowu oklep lamusy. a na ich zalosnej stronce juz placza i sraja w gacie, prawidlowo :)
16 marca 2018; 15:38
Według mnie w Półfinale zobaczymy Bayern,Barcelone,Real i City ツ No ale zobaczymy jak to będzie :)
16 marca 2018; 15:32
Na ich stronie kibice płaczą że gorzej trafić nie mogli.
16 marca 2018; 15:31
A więc to Liverpool będzie naszym rywalem w walce o Półfinał Ligi Mistrzów.Jestem pewien,że mecz będzie bardzo wyrównany.
16 marca 2018; 15:27
Najważniejsze teraz to ominąć kontuzje. Zbliża się bardzo ciezki miesiąc, spotkań dużo (i to nie z byle kim) a odpoczynku malo, świetnie się złożyło ze nasi mają teraz tyle wolnego. Jeszcze należy uwzględnić ze mamy komfortową sytuację w lidze w postaci 16pkt przewagi czego o Live nie można powiedzieć. Zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz i wierzę że nasi dadzą rade. Come on City!!!
16 marca 2018; 14:35
Trochę lipa ze Liverpoolu z nami... Chociaż sam mecz ciekawy to szkoda ze nie ktoś z zagranicy... W pół finałach będzie jeden przedstawiciel z PL trochę słabo
16 marca 2018; 13:51
2 mecz gramy u siebie a to ogromny plus
16 marca 2018; 13:29
W Liverpoolu
16 marca 2018; 13:13
Gdzie będzie pierwszy mecz ?
16 marca 2018; 13:07
Do dupy, chciałem jakąś zagraniczna ekipę... :(