Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Sensacyjny transfer Manchesteru City?
18 czerwca 2017; 10:56, MCFC89

Manchester City w ostatnim czasie przyzwyczaił swoich fanów do pozyskiwania młodych, perspektywicznych zawodników, którzy w nadchodzących sezonach będą czołowymi postaciami w światowym futbolu.

Do klubu z Etihad Stadium w ostatnim czasie trafiali tacy zawodnicy jak Raheem Sterling, Leroy Sane czy Gabriel Jesus, a ostatnio Portugalczyk Bernardo Silva.

Pozycjami, które w Manchesterze szczególnie wymagają wzmocnień są boki obrony i wydawało się, że kierownictwo klubu wzmocni te formacje zawodnikami o podobnej specyfice.

The Mirror twierdzi jednak, że Manchester City może pokusić się także o sensacyjny transfer doświadczonego defensora Juventusu, Daniela Alvesa.

Brazylijczyk chciałby podobno współpracować z trenerem Pepem Guardiolą, którego zna z czasów gry w Barcelonie i rozważa przenosiny na Wyspy Brytyjskie, gdzie zawsze chciał spróbować swoich sił.

Źródło: www.mirror.co.uk / Foto: www.juventus.com


KOMENTARZE(2)
bob
Nie podoba mi się ten pomysł, aż się prosi o sprowadzenie kogoś młodszego i bardziej perspektywicznego. Alves to rozwiązanie na 1 sezon pod warunkiem, że odnajdzie się on na wyspach co wcale nie jest pewne.
18 czerwca 2017; 23:13
Byłoby całkiem ciekawie :)
18 czerwca 2017; 15:04