Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Sanchez stara się wymusić swój transfer do City?
19 czerwca 2017; 14:38, MCFC89

Napastnik Arsenalu, Alexis Sanchez od dłuższego czasu łączony jest z przenosinami do Manchesteru City.

W dalszym ciągu brakuje jednak konkretów sprawie przenosin reprezentanta Chile na Etihad Stadium. Wiadomo jedynie, że sam piłkarz chętnie rozpocząłby współpracę pod wodzą trenera Pepa Guardioli, a Arsenal wolałby sprzedać go do klubu z poza Wysp Brytyjskich.

O Sancheza równolegle zabiega także Bayern Monachium, ale 28-latek wolałby przenieść się do Manchesteru City.

Według The Mirror, Sanchez prowadzi rozmowy z Bawarczykami, ale dyktuje zaporowe warunki transakcji. Mistrzowie Niemiec są skłonni zapewnić Chilijczykowi tygodniówkę na poziomie 350 tysięcy funtów tygodniowo, podczas gdy Sanchez oczekuję kwoty o 70 tysięcy wyższej.

Angielskie media donoszą, że Sanchez, odrzucając konkurencyjne oferty, stara się wymusić na władzach Arsenalu swoje przenosiny do Manchesteru.

Źródło: www.mirror.co.uk / Foto: www.arsenal.com


KOMENTARZE(2)
Gerard Romero, który trafnie przewidywał poczynania transferowe Manchesteru City w ubiegłych sezonach potwierdza informacje The Mirror. Także według niego Sanchez jest zdeterminowany by przenieść na Etihad Stadium [ http://www.mcfcwatch.com/2017/06/20/gerard-romero-alexis-sanchez-agrees-to-join-manchester-city-but-deal-with-arsenal-wont-be-easy/ ]. Czeka nas najprawdopodobniej długi czas oczekiwania na rozwiązanie sprawy, bo dla Arsenalu sprawą życia i śmierci jest skłonienie Sancheza do pozostania w Londynie.
20 czerwca 2017; 18:36
bob
Brawo Sanchez, tak trzymaj. Taka postawa jest konieczna by do nas przeszedł, ale czy wystarczy to trudno powiedzieć. Przy pozyskaniu Sancheza, dwóch nowych bocznych obrońców oraz klasowego stopera wrócilibyśmy do gry o wszystkie możliwe trofea. Faktycznie jednak bardzo trudno się wzmocnić, kluby zazdrośnie strzegą swoich najlepszych zawodników, zwłaszcza te z Premiership.
19 czerwca 2017; 15:04