Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Sanchez: Chcę grać w Lidze Mistrzów
16 lipca 2017; 13:37, MCFC89

Napastnik Arsenalu, Alexis Sanchez zasygnalizował, że chciałby opuścić londyński klub i przenieść się do drużyny, która występować będzie w nadchodzącej edycji Ligi Mistrzów.

28-letni reprezentant Chile ma ważny kontrakt z Arsenalem jeszcze przez rok, ale od dłuższego czasu znajduje się między innymi na celowniku Manchesteru City.

Mówi się, że Sanchez chętnie przeniósłby się na Etihad Stadium, aby rozpocząć współpracę z trenerem Pepem Guardiolą. Problemem jest jednak stanowisko Arsenalu, który nie jest zbyt chętny na jego sprzedaż do drużyny bezpośredniego konkurenta.

- Podjąłem decyzję, ale muszę poczekać na odpowiedź Arsenalu - powiedział Sanchez w rozmowie z dziennikarzami.

- Wszystko zależy od tego, czego chce Arsenal, ale moim zamiarem jest grać w Lidze Mistrzów i wygrywać trofea. Teraz jestem w Arsenalu i mam ważną umowę jeszcze przez rok.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.arsenal.com


KOMENTARZE(2)
Niech Wreszcie Przejdzie i się skończą Plotki
18 lipca 2017; 16:30
Epopeja z Sanchezem trwa w najlepsze. Coś musi być na rzeczy, bo gdyby zawodnik chciał pozostać na Emirates Stadium już dawno to by jednoznacznie powiedział. Te wszystkie tajemnicze wypowiedzi tylko podsycają spekulacje. Teoretycznie Arsenal też powinien szybko zdecydować co robić, bo dopinając transfer np. na początku sierpnia, miałby jeszcze czas na zakup dobrego i drogiego następcy. Mówi się o zainteresowaniu Lemarem bądź Mbappe ( z tym ostatnim Wenger miał nawet rozmawiać w czerwcu ).
16 lipca 2017; 14:29