Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Popis Sergio Aguero z Leicester City
10 lutego 2018; 20:46, pawelwrb

W ramach 27. kolejki Premier League Obywatele pewnie pokonali Leicester City 5-1 w meczu rozgrywanym na Etihad Stadium. Strzeleniem 4 bramek wyróżnił się Sergio Aguero.

Kevin De Bruyne, zaliczany przed tym spotkaniem do najbardziej utalentowanych zawodników świata przez Pepa Guardiolę, popisał się świetną asystą w 3. minucie i Raheem Sterling wpisał się na listę strzelców.

Nie udało się jednak utrzymać prowadzenia do przerwy. The Citizens stracili bramkę w 24. minucie za sprawą Jaimiego Vardy’ego. Sytuację próbował ratować Aymeric Laporte, jednak futbolówka wpadła po rykoszecie do siatki.

Po zmianie stron świetną skutecznością popisał się Sergio Aguero. Bramki Argentyńczyka w 48. i 53. minucie ustawiły obraz gry. Kolejne dwie, w 77. oraz 90. minucie, dobitnie zaakcentowały przewagę gospodarzy w tym meczu. Szczególnie gol z ostatniej minuty jest wart zapamiętania - napastnik Manchesteru City kapitalnie uderzył zza pola karnego, a futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki.

Manchester City 5:1 Leicester City (1:1)

3’ R. Sterling
24’ J. Vardy
48’ S. Aguero
53’ S. Aguero
77’ S. Aguero
90’ S. Aguero

Manchester City:

Ederson, Nicolás Otamendi (81’ Stones), Kyle Walker, Aymeric Laporte, Oleksandr Zinchenko (65’ Danilo), Fernandinho (80’ Foden), Ilkay Gündogan, Kevin De Bruyne, Sergio Agüero, Raheem Sterling, Bernardo Silva

Leicester City:

Kasper Schmeichel,Harry Maguire, Christian Fuchs, Aleksandar Dragovic, Ben Chilwell (62’ Iheanacho), Wilfred Ndidi, Adrien Silva (46’ Simpson), Marc Albrighton, Matty James, Jamie Vardy, Fousseni Diabaté (62’ Mahrez)

Źródło: www.manchestercity.pl/ Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(35)
To że dzisiaj wygramy jest raczej pewnie, ciężko zakładać inny scenariusz =)
13 lutego 2018; 18:22
Dzieki..!! :)
13 lutego 2018; 12:40
https://www.mancity.com/news/first-team/first-team-news/2018/february/pep-guardiola-basel-man-city-team-news
13 lutego 2018; 12:16
...skąd masz info o Sane..? Proszę ścieżkę dostępu... Z tego co ja wiem Silva ok, Jezus na Arsenal a Sane..koniec marca..!!
13 lutego 2018; 11:36
Jeśli faktycznie wraca, to oszczędźmy go na finał Pucharu Ligi Angielskiej z Arsenalem, bądź na II połowę meczu FA Cup z Wigan. Z Basel jednak jest dwumecz, więc w razie czego będziemy mieli jeszcze czas przesądzić szalę rywalizacji na naszą stronę. Angielskie puchary to zaś tylko jedno spotkanie, gdzie szybkość i błyskotliwość Sane mogą być nieocenione.
13 lutego 2018; 10:51
Ale prawda jest taka że jak widze Leroya z Silvą na boisku to serce mi się raduje, moim zdaniem nie ma dwóch drugich zawodników w naszym klubie którzy się tak rozumieją bez słów, nawet Kevin nie potrafi zagrać mu piłki pod niego. Pamiętam sytuacje w której machał na Leroya rękami a tak naprawdę posłał mu poprostu złą piłkę, nie spodobało mi się to i do tej pory to pamiętam :p
13 lutego 2018; 10:26
W podstawie raczej nie wyjdzie, mam taką nadzieję ponieważ trochę się o niego martwie, ten atak Bennet był straszny, kostka przekręciła mu się o 90 stopni, moim zdaniem to jest fizycznie nie mozliee zeby gość był w 100% sprawny, więc albo go nafaszerowali albo jest jakims kur** robocopem
13 lutego 2018; 10:22
Sane wraca na Basel :D to już potwierdzone na stronie oficjalnej City. Silva i Delph też trenowali czyli też dziś zagrają? Ktoś coś wie więcej na ten temat ?
13 lutego 2018; 10:14
Ja powiem Wam mam mieszane uczucia co do niego (Zinchenko). Niby młody, wiadomo będzie sie ogrywać to jak jest mądry to i sie rozwinie, ale mimo ze jest lewonozny i gra na lewej stronie nie pamiętam jakoś żadnego dosrodkowania w jego wykonaniu. Danilo rozumiem, prawa noga na lewej stronie, to zwolni i poda do najbliższego. Tak samo gole, Danilo ma 2 o ile dobrze pamiętam, Ukrainiec 0. Doświadczenie powinno być po stronie Brazylijczyka, ale koniec końców Pep chyba widzi na treningach kto zasluguje na grę, i musimy mu zaufać bo odwala kawał dobrej roboty. Pozdro :)
13 lutego 2018; 08:23
Powiem tak wedlug mnie Danilo def>off ;p
13 lutego 2018; 03:34
No Kun to jest rzeźnik.Ja tylko czekam aż pobije rekord strzelonych goli przezThierrego Henry a to się uda jeśli zostanie jeszcze 2 kolejne sezony.Co do Danilo to za bardzo go krytykujecie.Wiadomo nie jest Walkerem czy Zabaleta,ale lepszy na pewno niz Sagna.Co do lewej obrony Zinchenko czy Delph się nie nadają,ale przy obecnie grającym City tego tak nie widac.Zinchenko jednak ma zadatki by być dobrym piłkarzem.
13 lutego 2018; 00:56
Nie ukrywam że zacnie to wygląda, może uda nam się do 100 komentarzy dobić? Tylko musimy narzucić jakiś temat =)
13 lutego 2018; 00:15
Jetem w szoku ! Tyle komentarzy? Myślałem że muły zrobiły wjazd na stronę ! :)
12 lutego 2018; 21:22
bob
Wysokiej klasy lewy obrońca w zespole jest tylko jeden (Mendy) zatem jego brak trudno zrekompensować. Jak dla mnie kolejność na tej pozycji powinna być taka: Mendy, Delph i Zinchenko. Na tego patalacha Danilo szkoda w ogóle czasu.
12 lutego 2018; 16:29
...no Obywatele.. :) Tak ma być, a nie dwa, jeden, czy zero komentarzy !! Wreszcie coś sie dzieje..! Nie jest nas wielu, ale ...jesteśmy...:) Kiedys miał być nawet zjazd fanów MC..., potem to upadło.... może kiedyś sie uda. ?? ! :)
12 lutego 2018; 15:54
Dokładnie lepiej pisać komentarze które zostają a nie później przewijać shoutboxa a tam jest ograniczone miejsce.
12 lutego 2018; 15:16
No i to mi się podoba :D Dyskusja pod postem :) Tak trzymać panowie :D
12 lutego 2018; 14:34
Zaraz nabijemy chyba rekord komentarzy w jednym poście xd

12 lutego 2018; 13:52
Jest dobry na swojej nominalnej pozycji, czyli pomocy. Na obronie daje radę w meczach ze słabszymi ekipami. Nie powierzylbym mu obrony jednak w meczach z taką Barcelona, PSG czy Bayernem. Nie ten kaliber
12 lutego 2018; 13:36
Zdanie co do Ukrainca podtrzymuje. Nadal uważam że jest za słaby, i razi to na boisku.
12 lutego 2018; 13:25