Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pogrom na Wembley. Szerszenie rozjechane przez Obywateli
18 maja 2019; 20:11, iamblue

Manchester City po golach Davida Silvy, Sterlinga, Jesusa oraz De Bruyne pokonuje w wielkim stylu Watford i zdobywa swoje czwarte w tym sezonie trofeum. 

City dzięki tej wygranej zostaje pierwszym w historii angielskiej piłki zespołem, który zgarnął wszystkie trofea na angielskim podwórku. Obywatele strzelając sześć bramek, wyrównali rekord w ilości strzelonych bramek w meczu finałowym, który trwał przez 116 lat!

Zawodnikiem meczu został wybrany Kevin De Bruyne, który na boisku pojawił się dopiero w 55 minucie. 

Źródło:


KOMENTARZE(15)
Myślałem że Sane zagra od początku ale to chyba był jasny przekaz że w przyszłym sezonie bez niego.
19 maja 2019; 21:02
No to w przyszłym sezonie jeszcze LM i bd w chuuuuj dobrze
19 maja 2019; 08:44
Super mecz oglądałem w warunkach szpitalnych na tel ale warto było. Jak się patrzy na tych naszych zawodników to już w nich widać po co o i wychodzą na boisko i wychodzi in to coraz lepiej
19 maja 2019; 05:35
Pięknie. Nie oglądałem ale rezultat mówi sam za siebie. Jutro obejrzę powtórkę. C'mon City!
Może to zabrzmi dziwnie czy coś ale cieszę się że wspólnie tworzymy w miarę normalna społeczność kibicując temu super klubowi...
18 maja 2019; 23:51
Niesamowite czego dokonało City w tym sezonie!Jestem przeszczęśliwy,że kibicując już 11 lat temu klubowi doczekałem się śmiało można rzec legendarnego City bo w Angli zdominowali wszystkich we wszystkich rozgrywkach wszystkie rekordy typu najwięcej bramek,pkt,zwyciestw itd.No jesteśmy naprawdę magiczni i nie sądze,że ktoś pobije te nasze wszystkie rekordy ewentualnie jedyna drużyna,która może pobić to własnie City.Teraz pozostało czekać do nastepnego sezonu i liczyc ze szczescie nam dopisze to w koncu wygramy tą LM.Jeszcze raz brawo za wspanialy sezon jestescie wielcy!!!!
18 maja 2019; 21:13
Przecież to 139 lat historii
18 maja 2019; 21:12
Wielki sezon!!! 15 wygranych z rzędu. LM aż tak nie boli po czymś takim :) Super!
18 maja 2019; 20:48
Kevin jak wszedł na boisko to jakby tchnął nowe życie w drużynę
18 maja 2019; 20:41
Nie mówiąc już o lewym obrońcy i dość długi czas defensywnym pomocniku, ale Pep potrafi zdziałać cuda.
18 maja 2019; 20:26
Właśnie zaczynam sobie uświadamiać czego byliśmy świadkami przez ostatnie dwa lata. To prawdopodobnie najlepsza drużyna w historii angielskich rozgrywek, zdobylismu 4 trofea prawie cały sezon grając bez kluczowego zawodnika zdobywając drugi w historii wynik premier league (samemu dzierżąc pierwsze miejsce). W przyszłym roku walczymy o wszystko, bo ten sezon pokazał, że to możliwe. Co za era. C'mon City!
18 maja 2019; 20:24
A nie czekaj... dostali jakieś wyróżnienie za murawę na OT :D
18 maja 2019; 20:21
Dupka piecze. Co zrobisz? Ich jedyny sukces w tym sezonie to to, że Liverpool nie zgarnął majstra :)
18 maja 2019; 20:19
Generalnie nie powinno się przejmować takimi troglodytami, ale z devilpage dziś rano wypłynął jeden ciekawy smaczek. Oni tam woleli by ich United spadł do kwalifikacji do Ligi Europy ( zwycięstwo City oznaczało, że zagrają automatycznie w fazie grupowej ), byle City nie wygrał dziś FA Cup. Argument był taki- "Jak zdobędą FA Cup i potrójną ( poczwórną ) koronę już nie będzie mówić, że Manchester City nie ma historii". Choć samo założenie, że City nie ma historii jest absurdalne ( nawet gdyby nie wygrali dziś ), to w dniu dzisiejszym zyskaliśmy też bat na takich troglodytów. Żaden zespół w historii angielskiej piłki nie dokonał czegoś takiego i to jest piękne
18 maja 2019; 20:18
Ten sezon był piękny. Podziękujmy chłopakom za te piękne chwile. Naprawdę szacunek
18 maja 2019; 20:16
Coś niesamowitego, potrójna korona i jeszcze przypieczętowana takim zwycięstwem. Za rok dołożyć jeszcze LM do tego :)
18 maja 2019; 20:14