Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: Walker zawodnikiem Manchesteru City
14 lipca 2017; 19:06, MCFC89

Długa saga transferowa z udziałem Kyle'a Walkera wreszcie dobiegła końca.

W piątkowe popołudnie, 27-letni reprezentant Anglii grający dotychczas w barwach Tottenhamu Hotspur, został nowym zawodnikiem Manchesteru City, z którym podpisał pięcioletni kontrakt.

- Jestem podekscytowany podpisaniem kontraktu z Manchesterem City i nie mogę się doczekać, aby zacząć grać dla tego klubu - powiedział Walker chwile po podpisaniu umowy.

- Pep Guardiola jest jednym z najbardziej szanowanych menedżerów na świecie i czuję, że może pomóc mi wznieść moją grę na nowy, wyższy poziom - dodał Anglik.

- Uważnie monitorowaliśmy jego postępy w Tottenhamie i byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak się rozwinął. Jest teraz jednym z najlepszych obrońców w Premier League i zasłużenie regularnie gra dla reprezentacji Anglii. Jestem pewien, że już w tym sezonie będzie ważnym zawodnikiem w Manchesterze City - stwierdził z kolei Txiki Begiristain, dyrektor sportowy City.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(10)
Świetny zawodnik, do tego Anglik, bo tych u nas ostatnio jak na lekarstwo. Jak przyjdzie Mendy, to mamy naprawdę dobrą pakę. Przede wszystkim ławka rezerwowych będzie wyglądać imponująco. W zasadzie brak słabych ogniw. Do końca kibicuję sprawie Sancheza, choć ostatnie doniesienia raczej nie brzmią optymistycznie. Dla mnie Sanchez to zawodnik wybitny i idealnie pasujący do gry kombinacyjnej Manchesteru City. Mając Sancheza, przy reszcie składu jaką dysponujemy, mamy mistrzostwo. Dziwię się, że niektórzy powątpiewają w konieczność tego transferu.
15 lipca 2017; 22:48
Do towarzyszy z górnej części sekcji komentarzy: Sanchez nie jest potrzebny. Potrzebny nam defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia, Fernando to wiadomka out, Fernandinho i Yaya niestety młodsi nie będą, Gundo i Delph to szklanki. Co do Walkera nareszcie dobra nowina, duzo lepszy transfer niz Alves
15 lipca 2017; 10:59
W końcu! Coś zaczyna się dziać z tyłu, jak Mendy dołączyłby jeszcze do Nicolasa Vincenta i Kyla to przecież Amba Fatima... i jak jeszcze pomyślę że nie będzie za nimi połgłówka emeryta Bravo tylko młodziutki Brazylijczyk Ederson z wydziaranym karkiem to aż mi się płakać chce ze szczęścia
15 lipca 2017; 02:53
Świetny transfer teraz tylko liczyć na mendyego oraz dobry sezon naszych środkowych obrońców i Liga nasza :)
14 lipca 2017; 23:45
Nareszcie! teraz czekamy na Mendyego :)
14 lipca 2017; 22:45
I tak się super udalo, bo to najlepszy PO w Premier League i wiadomo, że żydowski klub zedrze z nas podwojnie. Niemniej udało się!
14 lipca 2017; 22:23
bob
Teraz Mendy i Sanchez i gramy o wszystkie możliwe trofea. No chyba, że Pep będzie znowu chciał coś udowodnić np. że bramkarz Bravo i stoperzy Stones i Kolarov to jednak znakomite połączenie, a ich wzajemne podania pod presją przeciwnika w naszym polu karnym to w sumie świetny pomysł.
14 lipca 2017; 21:04
bob
To bardzo dobra wiadomość ! Dawno nie mieliśmy nikogo szybkiego na prawej flance, a Kyle Walker to prawdziwy przecinak. Wie również co robić z piłką, a płuca ma jak u maratończyka. Jak dobrze, że Dani Alves jednak wybrał PSG. Jak kupować to możliwie najlepszych.
14 lipca 2017; 20:57
Witamy Kyle :D