Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: Riyad Mahrez w Manchesterze City
10 lipca 2018; 22:36, MCFC89

Oficjalna strona internetowa Leicester City poinformowała, że angielski klub zawarł porozumienie z Manchesterem City w kwestii transferu algierskiego pomocnika, Riyada Mahreza.

27-letni Algierczyk dołączy do Manchesteru City na zasadzie 5-letniej umowy, po tym jak Leicester City zaakceptował wysokość opłaty transferowej.

Mahrez rozegrał 180 spotkań w barwach Leicester City, zdobywając 48 bramek. W 2016 roku wraz z zespołem Lisów sięgnął po tytuł mistrza Anglii.

Wysokość opłaty transferowej nie została do publicznej wiadomości.

Mahrez z Manchesterem City łączony był przez ostatnie kilka tygodni.

Źródło: www.lcfc.com / Foto: www.lcfc.com


KOMENTARZE(11)
Dokładnie , szkoda tylko że straciliśmy tyle czasu .....
12 lipca 2018; 09:47
Każdy transfer to ryzyko...to mialem na myśli... Pytanie co dale, bo do szczęścia potrzebny byl Jorginho...no ale skoro woli Londyn to niech tam spada...
12 lipca 2018; 00:16
Każdy real miało być...
12 lipca 2018; 00:14
Jestem za, na pewno to lepszy transfer niż Sanchez... Każdy real to ryzyko, ale jest szansa, ze będzie z niego pociecha!!
12 lipca 2018; 00:13
Też mam nadzieję, że brak transferu Jorginho jeszcze wyjdzie nam na dobre. Nasi trochę posprzedawali, więc ta kasa+ to, co miało być za gracza Napoli może pozwoli na jakąś bombę transferowa
12 lipca 2018; 00:05
Dajcie spokój , , osobiscie cieszę się z tego transferu bo mamy inne opcje w ofensywie , pierwszy Mahrez a drugi transfer zaskoczy nawet mnie (mam nadzieje) także panowie cały czas CITY !
11 lipca 2018; 21:46
W ogole mi sie ten transfer nie podoba...... ale najwazniejsze zeby wypalil....
11 lipca 2018; 15:04
Profil ten sam co Bernardo, jakoś nie widzi mi się ten transfer ale obym się mylił. Witamy na pokładzie
11 lipca 2018; 07:57
Dodatkowa opcja w ofensywie zawsze się przyda. Jeśli pokaże w City bajeczną technikę z mistrzowskiego sezonu w Leicester, to może to być strzał w 10. W dodatku chciał tu przyjść, choć nie łudze się, że zostanie legendą klubu
10 lipca 2018; 22:55
Witamy w City :D
10 lipca 2018; 22:48
Nie jestem do końca przekonany do tego transferu ale życzę mu wszystkiego najlepszego :)
10 lipca 2018; 22:44