Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: Manchester City mistrzem Anglii!
15 kwietnia 2018; 19:33, Ambiwalentny

Sensacyjna porażka Manchesteru United z West Bromwich Albion sprawiła, że już dzisiaj możemy oficjalnie powiedzieć, że Manchester City został mistrzem Anglii w sezonie 2017/18!

Nic nie zapowiadało, by grający u siebie Manchester United miał zgubić punkty z będącą już jedną nogą w Premier League ekipą Darrena Moore'a. Trwająca passa zwycięstw Czerwonych Diabłów oraz niedawne zwycięstwo w derbach Manchesteru były dla wielu kibiców wystarczającym argumentem za tym, że drużyna prowadzona przez Jose Mourinho rozniesie dzisiaj czerwoną latarnię ligi, jednak jest to kolejny dowód na to, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Udowodniła to kilka dni temu AS Roma, dzisiaj w ich ślady poszli piłkarze West Bromwich.

Piłkarze Manchesteru United mieli wiele okazji do zdobycia bramki. Bardzo słabo spisywał się jednak dzisiaj Romelu Lukaku, a posiłki wprowadzone z ławki rezerwowych w postaci Rashforda, Martiala oraz Lingarda nie wniosły oczekiwanego powiewu świeżości w ofensywne poczynania Czerwonych Diabłów. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 73 minucie Jay Rodriguez, uszczęśliwiając nie tylko kolegów z zespołu, lecz także całe środowisko Manchesteru City, który już dzisiaj może zacząć świętowanie zdobycia mistrzostwa Anglii!

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(16)
Sezon już jest udany, szkoda tylko CHL =d
20 kwietnia 2018; 13:21
Fajnie,że po 4 latach znowu zdobyliśmy mistrzostwo anglii jednak nie na leży spoczywać na laurach bo trzeba wygrać wszystkie spotkania do końca by pobić jeszcze parę rekordów.Liczę na obronienie tytułu za rok choć wiem,że będzie dużo trudniej niż w tym sezonie.Szkoda Ligi mistrzów gdzie sędzia prosto mówiąc wyr*chał City bo tak to możliwe, że gralibyśmy w półfinale.W Fa Cup sędzia też ciegiełkę dołożyl z tego co pamiętam nie dając wcześniej przeciwnikowi czerwonej kartki a Delphowi dał....Jednak ogólnie sezon może być narpawdę udany jeśli pobijemy pozostałe rekordy.
18 kwietnia 2018; 20:17
Za rok będzie kolejne;)
18 kwietnia 2018; 00:16
Majster zdobyty co cieszy, ale za rok CHL musi być nasza c'mon City
17 kwietnia 2018; 15:42
Wygraliśmy mistrzostwo w naszej angielskiej "lidze mistrzów"! Doceńmy to osiągnięcie. Szykują sie wzmocnienia w postaci pomocnika defensywnego i paru ofensywnych... To dobry ruch, ale ja się zastanawiam, czy nie trzeba nam napastnika!? Aguero zbyt często jest kontuzjowany, a Jesus oprócz kontuzji niewa okresy strzeleckiej "ciszy"... Sterling, niby ma 23 gole, ale killerem nie jest.....
17 kwietnia 2018; 00:11
Walczymy dalej o rekordy! Super! Piąte mistrzostwo!
16 kwietnia 2018; 20:30
Chambord,a unitedto jedyne co ostatnio potrafi to nam w czyms przeszkadzac,albo zawodnika podbierze albo celebracje spieprzy albo wygraz nami z pomoca sedziego...to ich jedyne sukcesy w tym sezonie :D
15 kwietnia 2018; 23:32
Mamy to bo nam się należało,szkoda bardzo tej ligi mistrzów bo za***isty sezon mamy ale dziś swiętujemy nie narzekamy :)
15 kwietnia 2018; 23:15
Dziś świętujemy!!
15 kwietnia 2018; 21:08
Możemy jeszcze ustanowić 2 nowe rekordy:
Najwięcej bramek:103-Chelsea
Najwięcej punktów:95-Chelsea
15 kwietnia 2018; 20:39
Chambord 100% sie zgadzam i oczywiście City mistrzem po raz 3 mistrzem odkad zaczalem im.kibicowac wspaniale 3 sezony każdy byl inny chyba najpiękniejszy ten manciniego ten pellegriniego troche nieoczekiwany i teraz dominujacy guardioli w sumie to nie wiem.ktory był najlepszy ale.kończymy po raz 5 z rzedu wyzej niz utd oni obudza sie za 10 lat ze to oni sa historia :d
15 kwietnia 2018; 20:32
Może to było pewne już od dawna ale nadal cieszy tak samo. Jeszcze zostało kilka rekordów do pobicia, także jazda!!! :D
15 kwietnia 2018; 20:26
United, to wie- jak spieprzyć nam celebracje. Najpierw zabrali nam tę możliwość w derbach. Teraz odebrali możliwość przypieczetowania Mistrza w meczu na boisku. Trochę​ wujowo. Co do ligi, wygrała ją najlepsza bezapelacyjnie drużyna. Zagraliśmy niesamowity sezon i teraz warto jeszcze w ostatnich tych 5 meczach strzelić te przynajmniej 11 bramek i przebić rekord strzelecki Chelsea. Powinno się bez problemu udać, zwłaszcza, że gramy z samymi outsiderami ( i nie jesteśmy frajerami jak United:-)
15 kwietnia 2018; 19:53
Prędzej czy później to musiało nastąpić :D
15 kwietnia 2018; 19:40
Rewelacyjnie ツ ⚽⚽⚽
15 kwietnia 2018; 19:38
Szczerze mówiąc chyba większość się tego spodziewała już od jakiegoś czasu ;) . Champions of England!
15 kwietnia 2018; 19:37