Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: Diaz opuszcza Manchester City
6 stycznia 2019; 22:06, MCFC89

W 2017 roku Manchester City stracił utalentowanego Jadona Sancha, który podpisał umowę z Borussią Dortmund.

W pierwszych dniach zimowego okienka transferowego sezonu 2018/19, ekipa z Etihad Stadium doznała kolejnego bolesnego osłabienia.

W niedzielę Manchester City za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o odejściu 19-letniego Brahim Diaza, który podpisał ważny do 30 czerwcu 2025 roku kontrakt z Realem Madryt.

Mówi się, że Manchester City otrzymał za Diaza 17 milionów euro, a dodatkowe 7 milionów euro zapisano w formie zmiennych za wypełnione cele.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(10)
@Mierzwa44
Priv na Fanpeagu. Napisz do nas to pogadamy.
10 stycznia 2019; 13:27
Do kogo mogę sie zgłosić jesli chodzi o pisanie newsów?
10 stycznia 2019; 12:28
MCFC89 dzięki za news :D
A co do Diaza to nie ma co rozpaczac. Chciał odejść to odszedł. Nikogo nie musimy trzymać na siłę zwłaszcza ze Diaz nie wyróżniał się niczym szczególnym
9 stycznia 2019; 22:25
A kto płacze za sancho? Że przez miesiąc nie przychodził na treningi i udawał że ma grypę? Bvb jeszcze nie wie że kupili 2 dembele. A co do diaza to we wszystkich meczach których grał nie widziałem żadnego Wow. Zwykły kopacz. Raczej nigdy nie dojdzie do poziomu naszych skrzydłowych.
7 stycznia 2019; 07:03
I niech będą co 3 Msc, Ci którzy interesują się nie muszą wchodzić na tą stronę po newsy, dzięki MCFC89 że wstawiłeś newsa :-)
7 stycznia 2019; 00:00
sorry 2 miesięcy*