Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: David Silva z nowym kontraktem
30 listopada 2017; 17:28, Dominique1621

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, David Silva przedłużył o rok swój dotychczasowy kontrakt, co oznacza, że jego kariera w klubie z Eastlands będzie trwała dziesięć lat.

31-letni Hiszpan, który już teraz przez kibiców często nazywany jest legendą i najlepszym zawodnikiem w historii Manchesteru City, nie ukrywał radości z przedłużenia swojej przygody z Obywatelami do czerwca 2020 roku.

- Bardzo się cieszę, że związałem swoją przyszłość z City.

- Jestem dumny z tego, co osiągnąłem tutaj z City przez ostatnie siedem i pół sezonu. A teraz, kiedy Pep jest w drużynie, czuję, że jesteśmy na świetnej drodze do wygrania trofeów w tym i następnych sezonach.

- Przy stylu gry jaki prezentujemy, bycie jego częścią to przyjemność i liczę, że zdobędziemy kolejne tytuły w nadchodzących latach.

Txiki Begiristain, również skomentował podpisanie przez El Mago nowego kontraktu.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni. David Silva nie tylko był centralną postacią sukcesów klubu w ostatnich latach, ale dalej pozostaje jednym z kluczowych zawodników.

- W bieżących rozgrywkach ponownie pokazuje, że jest najlepszym kreatywnym pomocnikiem w angielskiej piłce . Będzie też odgrywał ważną rolę w rozwoju naszych młodych talentów w najbliższych latach.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(2)
Geniusz ;)
2 grudnia 2017; 10:27
I bardzo dobrze :) David Silva to ważna postać w City ;)
30 listopada 2017; 22:03