Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Obywatele złożyli 3 ofertę za Mahreza
31 stycznia 2018; 17:34, Ambiwalentny

W obliczu poważnej kontuzji Leroya Sane, która może wykluczyć Niemca z gry nawet na 2 miesiące, ostatniego dnia zimowego okienka transferowego Obywatele będą starali się o pozyskanie skrzydłowego, który mógłby zastąpić 22-latka. Wybór padł na Riyada Mahreza.

Według plotek, Leicester City odrzuciło już 2 oferty kupna Algierczyka, jednak nie zamierzają trzymać go w klubie  na siłę, i jeżeli Manchester City złoży satysfakcjonującą ofertę, to Mahrez dostanie wolną rękę co do transferu. Problem w tym, że włodarze Lisów mają sobie życzyć nawet 100 mln funtów za swojego piłkarza, podczas gdy The Citizens gotowi są na niego przeznaczyć 60mln.

Bryan Swanson, dziennikarz Sky Sports donosi, że Manchester City przygotowuje trzecią, finalną ofertę za Mahreza, opiewającą na 65 mln funtów, a w transakcję ma zostać włączony jeden z piłkarzy Obywateli. Algierczyk nie został dzisiaj uwzględniony w składzie na spotkanie z Evertonem, co zdaniem dziennikarzy jest jasnym sygnałem, że naciska on mocno na transfer na Etihad.

Temat będzie aktualizowany na bieżąco, aż do zakończenia zimowego okienka transferowego.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(6)
Dodajmy jeszcze cenę która jest za wysoka
31 stycznia 2018; 20:28
Według mnie Mahrez jest niepotrzebny gdyż nasi piłkarze są lepsi i młodsi. Poza tym szkoda byłoby sadzać młodych na ławkę :-/
31 stycznia 2018; 20:27
bob
Mam mieszane odczucia co do ewentualnego transferu Mahreza. Z jednej strony taki zawodnik by sie przydał na teraz wobec kontuzji Sane, z drugiej strony za takie pieniądze wolałbym raczej dac wiecej minut Bernardo lub Brahim'owi Diaz'owi.
31 stycznia 2018; 20:23
Nie warto.Mamy Sane i Sterlinga,którzy biją go na głowę i w dodatku Bernardo,który już się odpala i całkiem całkiem gra.Jestem przeciw.
31 stycznia 2018; 19:40
Dlaczego nie ? Mamy na skrzydła tylko Sterlinga, Sane i może Bernardo jeśli chodzi o klasowych zawodników, moim zdaniem by się przydał, natomiast sądzę że takich pieniędzy nie jest wart
31 stycznia 2018; 18:55
Mam nadzieję że nie dołączy do City...
31 stycznia 2018; 17:42