Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Mendy: Jestem gotów pomóc drużynie w tym kluczowym momencie
7 kwietnia 2019; 16:57, iamblue

Reprezentant Francji wczoraj po raz pierwszy od pięciu miesięcy znalazł się w wyjściowym składzie i pomógł drużynie dostać się do finału FA Cup. Mendy określił swój stan zdrowia jako "bardzo dobry" i zadeklarował pomoc w polowaniu na poczwórną koronę. We wczorajszym meczu zagrał 79 minut i był to naprawdę dobry występ zwłaszcza po tak długiej przerwie. Biorąc pod uwagę, że kontuzjowany jest Zinchenko oraz Delph, Francuz wybrał moment wręcz idealny na powrót. Mendy zaznaczył, że pomimo jego problemów związanych z powrotem na boisko po kontuzji kolana, teraz jest gotów aby wzmocnić drużynę w kluczowym momencie. Oto fragment jego wypowiedzi:

- Czuję się bardzo dobrze i jestem bardzo szczęśliwy. Koledzy z zespołu oraz cały sztab szkoleniowy mnie wspierali. Jestem naprawdę zdrowy i zrobię wszystko co mogę aby pomóc drużynie. Teraz wszystko jest w porządku. Możemy zapomnieć o przeszłości i zacząć myśleć o przyszłości. Opuściłem wiele meczów ale moi koledzy spisali się znakomicie. Najważniejsze jest zaufanie i wiara, że zakończymy sezon z kilkoma trofeami.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
Czytałem że Aguero i Delph dziś trenowali. Walker i Zinchenko prawdopodobnie out. Ale to jeszcze nie jest pewne
7 kwietnia 2019; 18:32
Wczoraj najlepszy moim zdaniem piłkarz City na boisku. Widać, że mu się chciało. Jeśli będzie zdrowy do końca sezonu będzie to mega wzmocnienie. Tylko żeby teraz nie wypadł Walker, bo Danilo to nie ta półka
7 kwietnia 2019; 18:18