Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City zamierza zbijać cenę za Sancheza
6 września 2017; 19:57, MCFC89

Po nieudanej próbie pozyskania Alexisa Sancheza w letnim okienku transferowym, Manchester City zamierza podjąć kolejną próbę pozyskania reprezentanta Chile w zimowym okienku transferowym.

The Citizens byli skłonni zapłacić Arsenalowi nawet 60 milionów funtów za zawodnika, którego umowa wygasa latem przyszłego roku.

Media spekulują, że zimą, Manchester City ponownie zgłosi się po napastnika, ale tym razem ze znacznie niższą ofertą.

Według The Sun, propozycja City nie będzie wyższa niż 20 milionów funtów. Jeżeli londyńczycy odrzucą taką ewentualność, Sanchez kilka miesięcy później będzie mógł odejść za darmo.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.arsenal.com


KOMENTARZE(2)
Błąd w artykule : "zamierza podjąć kolejną próbę pozyskania reprezentanta Chile w letnim okienku transferowym." - powinno być zimowym
6 września 2017; 22:06
Im szybciej go zakontraktujemy, tym lepiej. W przyszłe letnie okienko transferowe mogłaby rozpętać się prawdziwa jatka o podpis Sancheza na kontrakcie pomiędzy śmietanką europejskich klubów. Poza tym jest jeszcze UEFA, która w przeszłości niezbyt patrzyła na nas przychylnie. Gdyby założyć, że nałożyliby na nas jakiś zakaz kontraktowania, bo pan Tebas z La Liga będzie co tydzień jęczeć, że "Manchester City ze swoją ropą zabierze wszystkich zawodników" [ http://anglia.goal.pl/354146-prezydent-la-liga-oskarza-psg-i-man-city.html ], to pomimo przychylnego nam Sancheza, *uja zrobimy. Dałbym nawet nieco więcej za Sancheza niż te 20 mln, zważywszy chociażby na to, że za takiego Bonego w zimowym okienku 2015 zapłaciliśmy prawie 30 mln. Wiem, wiem, że Bony nie miał pół roku kontraktu przy transferze, ale też jestem przekonany, że za pół sezonu Sanchez zrobi więcej dla nas, niż Bony za całą swoją karierę w Manchesterze City.
6 września 2017; 21:22