Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City vs Brighton. Składy
6 kwietnia 2019; 17:39, iamblue

Trenerzy Pep Guardiola oraz Chris Hughton odsłonili karty. Czy Obywatele pokonają Mewy i zameldują się w finale FA Cup? Początek meczu o godzinie 18:30!

Manchester City: Ederson, Mendy, Otamendi, Laporte, Walker, Gündogan, Bernardo, David Silva(c), De Bruyne, Sterling, Jesus

Rezerwa: Muric, Danilo, Stones, Fernandinho, Sane Mahrez, Foden

Brighton: Ryan, Montoya, Duffy, Dunk, Bernardo, Stephens, Propper, Bissouma, Knockaert, Murray, Jahanbaksh

Rezerwa: Button, Bruno Bong, Burn, Izquierdo, Locadia, Andone

Źródło: www.mancity.com/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(94)
Atletico i ich żenująca, zerojedynkowa taktyka. Może i Cholo dał parę trofeów, ale koniec końców murarka nic nie pomaga. Costa jeszcze z czerwoną kartką hehe
6 kwietnia 2019; 21:13
A mogli pomóc sobie i nam.
6 kwietnia 2019; 21:06
Oby. Trzeba zagrać na maxa we wtorek, żeby Kurczakom wybić jakieś Ligi Mistrzów, bo już i tak zaszkodzili w walce o mistrza.
6 kwietnia 2019; 21:05
Panowie to jest zasłona dymna. Granie nudno bez polotu. Niedokładności A w we wtorek w***iemy z okrzykiem
6 kwietnia 2019; 21:03
Polecam ogladac Atletico vs Barcelona Rodri i Saul grają :D
6 kwietnia 2019; 20:49
Może niektórym się to nie spodoba, ale nie zaryzykowałbym Davida Silvy w meczu z Totkami. Kompletnie bezbarwny występ, od jakiegoś czasu gra poniżej oczekiwań. Widać niestety wiek i w 2020 zastępca wskazany...
6 kwietnia 2019; 20:40
Co ciekawe, na whoscored.com najwyższa nota dla Otamendiego (8.4).
6 kwietnia 2019; 20:38
W tym sezonie na ziemi angielskiej zagramy maksymalną możliwą ilość meczów ( liga + krajowe puchary ). Było co oglądać. Mam nadzieję, że nasi ogień zostawili na najbliższe mecze w Lidze Mistrzów i Premier League. Dobrze, że Mendy wrócił. Oby dotrwał zdrów do końca sezonu. Chciałbym wreszcie zobaczyć najsilniejszy skład City w komplecie
6 kwietnia 2019; 20:37
Jest Finał, szanse na poczwórną koronę się zwiększają :)
6 kwietnia 2019; 20:23
Jak my takie gówno zagramy z Totkami w wtorek, jak dziś, to będzie krucho. A wcale nie gramy jakiegoś wielkiego futbolu, bo wygrywamy po 2:0, 1:0.
6 kwietnia 2019; 20:23
Ja muszę iść po małpkę do monopolowego po tym meczu, bo chyba w tym roku dawno się tak nie kotłowałem...
6 kwietnia 2019; 20:20
Mamy to. Ufff
6 kwietnia 2019; 20:20
Brawo jest finał. Najmniejszym nakładem sil
6 kwietnia 2019; 20:20
Ale k0ntra
6 kwietnia 2019; 20:18
No nie, jakiś gówniany faul.
6 kwietnia 2019; 20:17
No jeszcze wolny
6 kwietnia 2019; 20:17
3 minuty
6 kwietnia 2019; 20:16
Ederson celowo wybija po autach:-)
6 kwietnia 2019; 20:16
Panie Turek koncz Pan ten mecz!
6 kwietnia 2019; 20:14
*****, to Brighton ma non stop piłę. Non stop jest faul na nich. Przecież to o*****ć idzie.
6 kwietnia 2019; 20:11