Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City remisuje z Burnley
3 lutego 2018; 15:38, MCFC89

Manchester City w wyjazdowym meczu 26. kolejki Premier League, zremisował na wyjeździe z Burnley 1:1.

Szkoleniowiec The Citizens, Pep Guardiola zapowiadał podczas konferencji prasowej przed meczem, że spodziewa się ciężkiej przeprawy w starciu z Burnley i rzeczywiście tak było.

Gospodarze starali się utrudniać grę gości, ale w 22 minucie, ale gościom udało się wyjść na powadzenie, kiedy to kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się wówczas Danilo.

W pierwszej połowie groźnie na bramkę Burnley uderzali jeszcze Kevin de Bruyne i Sergio Aguero, ale przed przerwą wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron Burnley wciąż grało bardzo asekuracyjnie i w końcowych minutach meczu zaczęło szukać swoich szans. W 83. minucie po  dośrodkowaniu Matthewa Lowtona z prawej strony, do futbolówki dopadł Johann Gudmundsson i uderzeniem z bliska nie dał szans Edersonowi.

Burnley FC - Manchester City 1:1 (0:1)
0:1 Danilo 22'
1:1 Gudmundsson 83'