Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City mistrzem Anglii sezonu 2018/19!!!
12 maja 2019; 18:02, iamblue

Manchester City po chwilowych problemach w pierwszej połowie pokonuje Brighton & Hove Albion 1-4 i po niesamowitej wojnie o tytuł z Liverpoolem, ostatecznie zostaje mistrzem Anglii.

W pierwszej połowie serca kibiców Obywateli zamarły na 83 sekundy. W 27. minucie Glen Murray zdobył bramkę z rzutu rożnego. Ten gol podziałał na Manchester City jak płachta na byka. Zaledwie minutę później Sergio Agüero zdobył wyrównującego gola i tchnął nowe życie w drużynę. Kolejne bramki zdobywali Aymeric Laporte, Riyad Mahrez oraz Ilkay Gündogan z rzutu wolnego.

Manchester City zostaje pierwszą od 10 lat drużyną, która obroniła tytułu mistrza Anglii.

Źródło:


KOMENTARZE(17)
bob
Moje podziękowania dla piłkarzy, trenera, sztabowi szkoleniowemu i kibicom za ten piękny sezon. W przyszłym roku trzeba koniecznie zawalczyć na poważne o sukces w Lidze Mistrzów.
14 maja 2019; 08:37
Panie i Panowie zacznijmy od siebie po Mistrzostwie na stronie pod postem Mistrz!!!!!jest 15 komentarzy a na Devilpage pod jednym z wielu po mega nieudanym sezonie jest w uj więcej!!!!Jedziemy od tego sezonu razem pokażmy że jesteśmy!!!!!!!!!!!!!!!Wiem że Kibice innych drużych mają argumenty ale Napisze wam jedno!To my Kibice CITY właśnie teraz jeteśmy świadkami HISTORII I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to jest najpiekniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedziemy z!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 maja 2019; 22:45
Dziękuję za ten sezon !
13 maja 2019; 10:23
Tylko najlepsi z najlepszych. Gratulacje się im należą.
13 maja 2019; 07:19
Trzeba przyznać że takiego sezonu w PA długo może nie być, raz że obroniliśmy tytuł co ostatni raz chyba sie powtórzyło w sezonie 03/04 to jako pierwsza drużyna w Historii Angielskiej piłki możemy zdobyć potrójną korone. Pięknie ale wydaje mi sie że duże zmiany Nas czekaja na nastepny sezon
12 maja 2019; 22:26
Dziękuje kibicom i piłkarzom za ten cudowny sezon!!
12 maja 2019; 22:02
Niesamowita końcówka Sezonu.Gratulacje dla wszystkich!
12 maja 2019; 21:46
Gratulacje dla wszystkich kibiców, został ostatni mecz - oby po nim tez był happy end.
Niestety złote rękawice lądują u Allisona...
12 maja 2019; 21:45
Niesamowita walka z Liverpoolem do ostatniego końca,która dała upragniony zasłużony tytuł.Nic tylko pogratulować chłopakom.Teraz tylko FA Cup i sezon będzie świetny.
12 maja 2019; 21:35
Wielkie gratulacje dla całej drużyny i dla Pepa ale to przecież nie koniec za tydzień trzeba wygrać Puchar Anglii i będzie to naprawdę wspaniały sezon. Pierwszy raz doświadczyliśmy czegoś takiego jak obrona tytułu. Nie jest to proste oprócz oprzedniego mistrzostwa to i 11/12 i 13/14 rozstrzygaliśmy w ostatniej kolejce. Ważne będą transfery ale nie wydaje mi się że po sezonie odejdzie aż tylu zawodników jak się mówi Gundo Sane Silva Danilo Otamendi Kompany. To by było zdecydowanie za dużo. Mam nadzieję że przyjdą jakieś konkretne wzmocnienia no i Mahrez pokazał że może ma przyszłośc na Etihad. C'mon City!!!
12 maja 2019; 20:39
Fantastyczny wieczór. Manchester City pokazał niebywałą klasę. Od końca marca graliśmy pod ciągłą presją, bo każde potknięcie oznaczało nieoficjalne wręczenie tytułu drużynie Liverpoolu. O wiele trudniejszy kalendarz niż The Reds w końcówce. Każdy mecz o życie. Udało się. Nikt nam już tego nie zabierze!
12 maja 2019; 20:20
Wspaniałe uczucie utrzeć nosa tym wszystkim ,,fachowcom'' co dawali już tytuł Liverpoolowi. Obronić tytuł to nie lada wyczyn ostatniej drużynie której się to udało to United Fergusona.
12 maja 2019; 18:39
Jest szóste! Gratulacje dla wszystkich kibiców City!! I wielkie podziękowania dla zespołu za kolejny super sezon!
12 maja 2019; 18:38
... i jak tu nie pić?
Ja stary pesymista przed ostatnimi 4 meczami nie wierzyłem, że gdzieś nie stracimy puktów... a tu masz taaaka niespodzianka.
I LOVE THIS CLUB!
12 maja 2019; 18:33
A pomyśleć że w grudniu tracilismy 10 pkt.... Coś niesamowitego! Euforia!!!
12 maja 2019; 18:12
Fejen