Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Maguire ciągle tematem w Manchesterze City
10 lutego 2018; 13:52, MCFC89

Obrońca Leicester City, Harry Maguire wymieniany jest jako cel transferowy zarówno Manchesteru City, jak i Manchesteru United.

Zeszłego lata Maguire przeniósł się z Hull City do ekipy Lisów, podpisując pięcioletni kontrakt i szybko stał się kluczową postacią swojej nowej drużyny.

Maguire jest także zawodnikiem cieszącym się dużym uznaniem w oczach selekcjonera, Garetha Southgate'a, a postępy środkowego obrońcy poczynione w ciągu ostatnich sześciu miesięcy były monitorowane przez wielkie kluby w Premier League.

Według The Mirror, dwie ekipy Manchesteru będą próbowały zakontraktować Maguire przed początkiem kolejnego sezonu, ponieważ oba kluby chcą wzmocnić obronę.

City dopiero co pozyskało Aymerica Laporte, ale Pep Guardiola chętnie pozyskałby kolejnego obrońcę, podczas gdy nowy środkowy obrońca jest priorytetem dla trenera United, Jose Mourinho.

Mówi się, że Leicester może zażądać za swojego piłkarza co najmniej dwukrotności 17 milionów funtów, które zapłacili siedem miesięcy temu Hull City.

Źródło: www.mirror.co.uk / Foto: www.bbc.co.uk


KOMENTARZE(2)
Jeśli zdrowy będzie Kompany to nie widzę dla tego gościa miejsca.
11 lutego 2018; 23:26
Nasza obrona jest ok więc nie ma potrzeby czegoś w niej zmieniać :)
10 lutego 2018; 13:58